17 Nisan 2011, Pazar 08:15:49

BAKAN KIZINA RADYASYON KONTRÖLÜ

TBMM eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Köksal Toptan’ın kızı Tuba Toptan Yavuz, Japonya’daki görevinden dönüşte radyasyon taramasından geçirildi
  • Arkadaşın yazdıklarının eksiği var fazlası yok Airporthaber gerçekten bağımsız gazetecilik yaptığına inanıyorsa TGS ve THY de hiç te hakkı olmadan çoooooook yukarılarda oturan Rizeli ilgisiz ve bilgisiz arkadaşları haber yapar.
  • İnsanımız milletvekili,bakan,zengin ve güçlü'ye yağcılığı niye bu kadar seviyor neden bu kadar merkalı böyle şeylere anlamak zor...Toptan'ın kızı hakkıyla mı thy'na girdi ve müdür oldu? Türkiye'de böyle bir şey olabilir mi?? Kimse aklı başında insanları bu olayda torpil yok diye kandırmasın...Japonca biliyor olması da o kadar önemli değil sonuçta thy da bir çok dil bilen bir sürü çalışan var ama hepsi memur..Tanıdığım çok iyi flemenkçe konuşan arkadaş var ama Hollanda'ya tayin olmadaı..Boşnakça,Arnavutça,Rusça bilenler de tayin olmamadılar...Asıl akp lilerin ve feto cuların thy 'nda işe başlayan,çalışan yandaşları türkçe'yi özellikle laz aksanı ile konuşuyorlar ve takım elbise altına beyaz çorap giyiyorlar..Bunlar için ne diyeceksin
  • Fukushima sızıntısı başladığından beri oraya onlarca THY personeli gitti ve her ekibin endişesini her seferinde üstlerine bildirmesine rağmen hiç bir tanesi taramadan geçirilmedi. Demek ki bakan kızı olmak lazımmış. Bir de dalga geçer gibi otele deprem çantası göndermişler. O deprem çantasıyla gidip siz kalın biraz da bakalım radyasyon korkusu varken içiniz ne kadar rahat uyuyacaksınız, ne kadar rahat yemek yiyebileceksiniz?
  • acaba sinavlarda sifre varmiydi cok merak ettim...
Japonya’nın başkenti Tokyo’da, THY’nin Japonya sorumlusu olan, TBMM eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Köksal Toptan’ın kızı Tuba Toptan Yavuz, Türkiye’ye gelişinde radyasyon taramasından geçirildi. Depremin ardından oğlu ve eşini Türkiye’ye gönderen Yavuz, geçen hafta Türkiye’ye geldi ve Atom Enerjisi Kurumu’nda bir dizi teste girdi.

Uzmanlar, Tuba Toptan Yavuz’da radyasyona rastlamadılar ancak yeniden görevinin başına döneceği için bir dizi öneride bulundular.

Köksal Toptan, kızının arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediğini belirterek, “Tuba orada olduğu için Japonya’yla ilgili her haberi merakla izler olduk. Radyasyonla ilgili birçok uyarı yapılıyor. Emin olmak istedi. Şükür radyasyon izine rastlanmadı. İçimiz rahatladı” dedi. Tuba Toptan Yavuz, bu yılsonunda tamamlayacağı Tokyo’daki görevinden sonra Türkiye’ye kesin dönüş yapacak. Eşi ve 7.5 yaşındaki oğlu Batuhan ise Tokyo’ya dönmeyecek.


BAKAN KIZINA RADYASYON KONTRÖLÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşın yazdıklarının eksiği var fazlası yok Airporthaber gerçekten bağımsız gazetecilik yaptığına inanıyorsa TGS ve THY de hiç te hakkı olmadan çoooooook yukarılarda oturan Rizeli ilgisiz ve bilgisiz arkadaşları haber yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İnsanımız milletvekili,bakan,zengin ve güçlü'ye yağcılığı niye bu kadar seviyor neden bu kadar merkalı böyle şeylere anlamak zor...Toptan'ın kızı hakkıyla mı thy'na girdi ve müdür oldu? Türkiye'de böyle bir şey olabilir mi?? Kimse aklı başında insanları bu olayda torpil yok diye kandırmasın...Japonca biliyor olması da o kadar önemli değil sonuçta thy da bir çok dil bilen bir sürü çalışan var ama hepsi memur..Tanıdığım çok iyi flemenkçe konuşan arkadaş var ama Hollanda'ya tayin olmadaı..Boşnakça,Arnavutça,Rusça bilenler de tayin olmamadılar...Asıl akp lilerin ve feto cuların thy 'nda işe başlayan,çalışan yandaşları türkçe'yi özellikle laz aksanı ile konuşuyorlar ve takım elbise altına beyaz çorap giyiyorlar..Bunlar için ne diyeceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Fukushima sızıntısı başladığından beri oraya onlarca THY personeli gitti ve her ekibin endişesini her seferinde üstlerine bildirmesine rağmen hiç bir tanesi taramadan geçirilmedi. Demek ki bakan kızı olmak lazımmış. Bir de dalga geçer gibi otele deprem çantası göndermişler. O deprem çantasıyla gidip siz kalın biraz da bakalım radyasyon korkusu varken içiniz ne kadar rahat uyuyacaksınız, ne kadar rahat yemek yiyebileceksiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
acaba sinavlarda sifre varmiydi cok merak ettim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000