18 Ocak 2014, Cumartesi 16:53:34

BAKAN ELVAN: "3. HAVALİMANI ENGELLENMEK İSTENİYOR"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul'da yapılan üçüncü köprü ve havaalanının engellenmek istediğini belirterek, "Dünyada ses getiren İstanbul'daki üçüncü köprümüzün yapımı engellenmek isteniyor. Üçüncü havaalanımızın yapımı engellenmek isteniyor" dedi.
  • Yabancilar neden engel liyor. Dubaide adamlar 10 sene icinde 3 havaalani yapti neden yabancilar engellemiyor....detayli aciklamalari lazim.....bu tip dev projeler yerine halkin asgari ucreti artilirsin. Halen ulkemizde ayda 500-600 dolara calisan insanlar var. Almanya,japonya Gibi topluma yonelik rerah seviyesini artirici atilimlar yapilamalidir. Egitimde kadinlarimiza Lise mecburiyeti gelmelidir. Yollarda palali insanlar Gormek istemiyorsak, annelerin egitilmesi gerekir. Egitim,egitim,egitim....sadece araplarda ve Afrikada orta okul mecburiyeti vardir. Turkiyede lisenin mecburi olmasi lazim. Cahillik asildiginda bircok problem asilir.
  • 3. Havalimanı Frankfurt havalimanının yerini alacaktır,dolayısı ile artık Almanya değil Türkiye alacaktır.Aynı şekilde kanal Istanbul,antlaşmanın anasını ağlatacaktır.Biraz geniş düşünelim,nato kafa nato mermersiniz dostlar!Hüseyin madem dünyanın umrumda değiliz,peki gezi parkını neden tüm ülkeler naklen yayınladı?Bu nasıl bir saflıktır?
  • Biraz moralinizi bozmak gibi olacak ama, Türkiye'nin yaptığı/yapacağı inşaat projeleri kimsenin umurunda değil. Havaalanı, köprü, otoban, demiryolu vs yapmakla dünyanın ekonomik dengelerini değiştireceğinizi zannediyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.
  • siz ne yapmak istediniz de kim engellemiş !

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul'da yapılan üçüncü köprü ve havaalanının engellenmek istediğini belirterek, "Dünyada ses getiren İstanbul'daki üçüncü köprümüzün yapımı engellenmek isteniyor. Üçüncü havaalanımızın yapımı engellenmek isteniyor. Yine İstanbul'u, İzmir'e bağlayan otobanımız engellenmek isteniyor. Ama bunları teker teker gerçekleştireceğiz" dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bakanlık görevine atandıktan sonra ilk kez memleketi Karaman'ı ziyaret etti. İl girişinde yaklaşık 500 kişi tarafından karşılanan Bakan Elvan, kendisini karşılayıp uzun kuyruk oluşturan hemşerileriyle tek tek tokalaştı. Daha sonra kürsiye çıkan Bakan Elvan, ulaştırma alanında Karaman'a yapılacak yatırımları anlattı.

"BİZİ KİMSE ENGELLEYEMEYECEK"
İstanbul'da yapılan üçüncü köprü ve havaalanının engellenmeye çalışıldığını belirten Elvan, şunları söyledi: "Bizlerle bu kadar uğraşılmasına rağmen, Türkiye'nin gelişmesi, kalkınması yönünde hem içeride, hem de dışarıda büyük engellemeler yapılmasına rağmen, Türkiye büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir. Dünyada ses getiren İstanbul'daki üçüncü köprümüzün yapımı engellenmek isteniyor. Üçüncü havaalanımızın yapımı engellenmek isteniyor. Yine İstanbul'u, İzmir'e bağlayan 12 milyon lira tutarındaki otobanımız engellenmek isteniyor. Ama bunları teker teker gerçekleştireceğiz."

 

BAKAN ELVAN: "3. HAVALİMANI ENGELLENMEK İSTENİYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Husam ~ 4 yıl önce
Yabancilar neden engel liyor. Dubaide adamlar 10 sene icinde 3 havaalani yapti neden yabancilar engellemiyor....detayli aciklamalari lazim.....bu tip dev projeler yerine halkin asgari ucreti artilirsin. Halen ulkemizde ayda 500-600 dolara calisan insanlar var. Almanya,japonya Gibi topluma yonelik rerah seviyesini artirici atilimlar yapilamalidir. Egitimde kadinlarimiza Lise mecburiyeti gelmelidir. Yollarda palali insanlar Gormek istemiyorsak, annelerin egitilmesi gerekir. Egitim,egitim,egitim....sadece araplarda ve Afrikada orta okul mecburiyeti vardir. Turkiyede lisenin mecburi olmasi lazim. Cahillik asildiginda bircok problem asilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yurtsever ~ 4 yıl önce
3. Havalimanı Frankfurt havalimanının yerini alacaktır,dolayısı ile artık Almanya değil Türkiye alacaktır.Aynı şekilde kanal Istanbul,antlaşmanın anasını ağlatacaktır.Biraz geniş düşünelim,nato kafa nato mermersiniz dostlar!Hüseyin madem dünyanın umrumda değiliz,peki gezi parkını neden tüm ülkeler naklen yayınladı?Bu nasıl bir saflıktır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HüseyinŞevkiTopuz ~ 4 yıl önce
Biraz moralinizi bozmak gibi olacak ama, Türkiye'nin yaptığı/yapacağı inşaat projeleri kimsenin umurunda değil. Havaalanı, köprü, otoban, demiryolu vs yapmakla dünyanın ekonomik dengelerini değiştireceğinizi zannediyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
palavra ~ 4 yıl önce
siz ne yapmak istediniz de kim engellemiş !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000