15 Nisan 2017, Cumartesi 13:01:17

Bakan Çavuşoğlu'dan charter uçuş açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Charter uçuşlarıyla ilgili haberler çıkıyor, bunların doğru olmadığını Putin de teyit ediyor. Rus misafirlerimizi bu yıl Serik sahillerinde ağırlayacağız" dedi.
  • Rusya ya turizm de belbaglamak cok büyük bir stratejik hatadir,Avrupa nin ölüsü rusyayi on a katlar.....
  • Sayın Bakan acaba Rusya da çıkan haberleri takib ediyormu? Bence hayır , sadece milleti sakinleştirmek için politikanın vazgeçilmez unsuru olan yalanı emin ve gür bir sesle söylüyor .Rus hükümeti durduk yerden böyle bir söylenti çıkarmaz.Dediğime geleceksin , gelmezsen bu senede avucunu yalarsın demek istiyor .Ama biz alıştık önümüze gelende Eyyyy demeye
  • Dışişleri Bakanı artık boyun bükmesin şunlara işine baksın. Türkiyeyi turizmle tehdit etmelerine izin vermeyin turizmci batar ya da batmaz herkes işini geniş perspektiften bakarak yapmayı öğrenir. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Uçak krizine rağmen yeni pazarlar geliştirilememişse yapacak birşey yok. Sonuçları alınacak.
  • Aynen inandim doğru söylüyor bakan,yanlız birşeyi unutuyor hemen orada veya burada soylenen ile yapılanlar hep farklı halen değişme yok durumlarda rusya turkiyeyi ikinci kez sirtindan vurulmamak1icin deniyor kedi gibi oynuyor bakalım bu işler hemen düzelmez biraz daha zaman lazım sen rusya ya 90 gün vizesiz giriş ver turklere halen vize kalkmasın benim vatanimda ruslar otel artı uçak parası dahil tek kişilik türk vatandasininyari fiyatina tatil yapsın ohhhhh ne ala memleket biz domates diye aglayalim,zaten azeriler özbekler tacikler yani bdt ülkeleri gıda desteğini yapıyor rusyaya rusya turkiyeye gerek yok neden bu cirpinis moscow city türk firmaları yapti halen de yapıyorlar devamını ama kan kusturmaya devam ediyor ruslar neyse rus türk vatandaşları arası şu an sıkıntı yok tek güzel olan bağ bu ve 500 binden fazla resmi ve resmi olmayan evliliklerin olmasi...

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Charter uçuşlarıyla ilgili haberler çıkıyor, bunların doğru olmadığını Putin de teyit ediyor. Rus misafirlerimizi bu yıl Serik sahillerinde ağırlayacağız" dedi.

Referandum çalışmalarını memleketi Antalya’nın Serik ilçesinde sürdüren Çavuşoğlu, Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRİK) tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. 

Burada Rusya'nın charter uçuşları durdurabileceği iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Çavuşoğlu; 'Geçen sene turizm konusunda sıkıntı yaşadık. Üzücü hadisenin yaşanmasından sonra, bu sene böyle bir sorun yok. Charter uçuşlarıyla ilgili haberler çıkıyor, bunların doğru olmadığını Putin de teyit ediyor. Belek’te, Kadriye’de, Serik’te bu yıl Rus misafirlerimizi ağırlayacağız. Serik aynı zamanda turizmin kalbi olmuştur."

Bakan Çavuşoğlu'dan charter uçuş açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

IL ~ 10 ay önce
Rusya ya turizm de belbaglamak cok büyük bir stratejik hatadir,Avrupa nin ölüsü rusyayi on a katlar.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Falco ~ 10 ay önce
Sayın Bakan acaba Rusya da çıkan haberleri takib ediyormu? Bence hayır , sadece milleti sakinleştirmek için politikanın vazgeçilmez unsuru olan yalanı emin ve gür bir sesle söylüyor .Rus hükümeti durduk yerden böyle bir söylenti çıkarmaz.Dediğime geleceksin , gelmezsen bu senede avucunu yalarsın demek istiyor .Ama biz alıştık önümüze gelende Eyyyy demeye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turizm ~ 10 ay önce
Dışişleri Bakanı artık boyun bükmesin şunlara işine baksın. Türkiyeyi turizmle tehdit etmelerine izin vermeyin turizmci batar ya da batmaz herkes işini geniş perspektiften bakarak yapmayı öğrenir. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Uçak krizine rağmen yeni pazarlar geliştirilememişse yapacak birşey yok. Sonuçları alınacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk asıllı RUS ~ 10 ay önce
Aynen inandim doğru söylüyor bakan,yanlız birşeyi unutuyor hemen orada veya burada soylenen ile yapılanlar hep farklı halen değişme yok durumlarda rusya turkiyeyi ikinci kez sirtindan vurulmamak1icin deniyor kedi gibi oynuyor bakalım bu işler hemen düzelmez biraz daha zaman lazım sen rusya ya 90 gün vizesiz giriş ver turklere halen vize kalkmasın benim vatanimda ruslar otel artı uçak parası dahil tek kişilik türk vatandasininyari fiyatina tatil yapsın ohhhhh ne ala memleket biz domates diye aglayalim,zaten azeriler özbekler tacikler yani bdt ülkeleri gıda desteğini yapıyor rusyaya rusya turkiyeye gerek yok neden bu cirpinis moscow city türk firmaları yapti halen de yapıyorlar devamını ama kan kusturmaya devam ediyor ruslar neyse rus türk vatandaşları arası şu an sıkıntı yok tek güzel olan bağ bu ve 500 binden fazla resmi ve resmi olmayan evliliklerin olmasi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000