13 Nisan 2018, Cuma 19:37:31

Bakan Arslan: "Toplam yatırım 10,2 milyar Euro"

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, devam eden 3. havalimanı inşaatı ile ilgili açıklamalarda bulundu
  • Havalimanına,şuraya buraya şu kadar yatırım yaptık diyorsun iyi de insana yatırım ne durumda peki ? Nüfusun çeyreği bir bölgede,şehirde toplanmış,yatırımların çoğu oraya vatandaş daha da borçlandırılarak yapılıyor,göç durdurulmuyor,anadolu’da iş,yatırım,istihdam yok bu marifet mi ? Memlekette eğitim bitik,insanlar iyice saygısız,agresif olmuş, millet birbirine kutuplaştırılıyor,şuralı,buralı,şucu,bucu ayrımı tam gaz devam ediyor,hastaneler dolup,taşıyor,ameliyat kuyrukları almış başını gitmiş,suç patlama yapmış,adam adamı vuruyor ceza almıyor, çocuk ve kadınlara tecavüz ve tacizde dünya birincisiyiz,adalet,hak,hukuk ara ki bulasın,torpil,hemşehricilik,yandaşçılık heryerde,herşey ateş pahası, insanlar kıt kanaat geçiniyor,eti geçtim ot bile ithal eder haldeyiz,hayvancılık ve tarım öldü,döviz,faiz arttıkça artıyor,ithalat rekorları kırılıyor,bilhassa büyükşehirlerde trafik rezalet halde,kaldırımlar otopark olmuş ortada bir tane polis yok bu rezil halimizi düzeltin önce !
  • Dahili ve harici bedhahlara rağmen çalışmaya devam
  • Bütün dünya gibi buradaki yorumcular bile bizi kıskanıyor..Üzülme kıskanma amarikaa senin de özgürlük heykelin var onunla avun.üzülme kıskanma france senin de eyfelin varr..üzülme kıskanmayın yorumcular çalışın sizde yapınn.. kıskaananlaarr çatlasınnn.durmak yok daima ilerii..
  • Ya yeter hergün ayni konu artik ezberledik baska bir isiniz yokmu

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan İstanbul’da inşaatı devam eden yeni havalimanının başlangıçta 100 bin kişiye istihdam sağlayacağını söyledi.

İnşaat sahasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Arslan yeni havalimanının toplam yatırım bedelinin 10,25 milyar euro olduğunu, yıllık yolcu kapasitesinin 200 milyona ulaşabileceğini belirtti.

Arslan, "29 Ekim’de açılacak havalimanında ilk pist 15 Mayıs’ta uçak inebilir hale gelecek, toplam 6 pist olacak. 30 Haziran’da şirketlere yer teslimi yapılacak, 30 Ağustos itibariyle geçici kabul işlemi başlayacak." dedi.

Bakan Arslan inşaat devam ederken bugüne kadar 27 işçinin hayatını kaybettiği, 13’ünün iş kazasında 14 kişinin şantiye dışında hayatını kaybettiğini söyledi.

Bakan Arslan, Gayrettepe metrosunu da seneye bitirmeyi hedeflediklerini açıkladı. 

Bakan Arslan: "Toplam yatırım 10,2 milyar Euro"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

sn bakan ~ 3 ay önce
Havalimanına,şuraya buraya şu kadar yatırım yaptık diyorsun iyi de insana yatırım ne durumda peki ? Nüfusun çeyreği bir bölgede,şehirde toplanmış,yatırımların çoğu oraya vatandaş daha da borçlandırılarak yapılıyor,göç durdurulmuyor,anadolu’da iş,yatırım,istihdam yok bu marifet mi ? Memlekette eğitim bitik,insanlar iyice saygısız,agresif olmuş, millet birbirine kutuplaştırılıyor,şuralı,buralı,şucu,bucu ayrımı tam gaz devam ediyor,hastaneler dolup,taşıyor,ameliyat kuyrukları almış başını gitmiş,suç patlama yapmış,adam adamı vuruyor ceza almıyor, çocuk ve kadınlara tecavüz ve tacizde dünya birincisiyiz,adalet,hak,hukuk ara ki bulasın,torpil,hemşehricilik,yandaşçılık heryerde,herşey ateş pahası, insanlar kıt kanaat geçiniyor,eti geçtim ot bile ithal eder haldeyiz,hayvancılık ve tarım öldü,döviz,faiz arttıkça artıyor,ithalat rekorları kırılıyor,bilhassa büyükşehirlerde trafik rezalet halde,kaldırımlar otopark olmuş ortada bir tane polis yok bu rezil halimizi düzeltin önce !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yyu ~ 3 ay önce
Yatırımı yapan devlet mi sanki Allah aşkına.Bütün büyük projeler yap işlet devret şeklinde yapılıyor. Bizim verdiğimiz o kadar ağır vergiler nereye gidiyor acaba? İnsanlar bunu nasıl göremiyor aklım almıyor. Ben maaşımdan sadece bu ay 3000 lira gelir vergisi verdim. Ve nereye gittiğini bilmek isterim. Paramı lüks içinde yaşamak için gösteriş için kullananlara hakkımı helal etmiyorum
wrkr ~ 3 ay önce
Dahili ve harici bedhahlara rağmen çalışmaya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xcx ~ 3 ay önce
Kardeş bu yatırımı devlet halkın vergisiyle mi yapıyor? Yap işlet devret hepsi. Benim verdiğim vergiler nereye gidiyor sen ondan bahset.
kıskanç ~ 3 ay önce
Bütün dünya gibi buradaki yorumcular bile bizi kıskanıyor..Üzülme kıskanma amarikaa senin de özgürlük heykelin var onunla avun.üzülme kıskanma france senin de eyfelin varr..üzülme kıskanmayın yorumcular çalışın sizde yapınn.. kıskaananlaarr çatlasınnn.durmak yok daima ilerii..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsanpilot ~ 3 ay önce
Ya yeter hergün ayni konu artik ezberledik baska bir isiniz yokmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000