22 Temmuz 2015, Çarşamba 16:43:17

Bagajlarınız uçağa böyle hazırlanıyor

Zorlu mesleklerde görev yaparak o mesleklerde çalışanlara dikkat çeken Zorlu ve Oruçlu ekibi, bu kez de THY'ye konuk oldu.
  • tanıtırken aslında bazı gerçekleri de programda söylemekten kaçınmamışlar mesela t bantlar şiştiğinde gelen bagajların 217 körük altında beklemesi uçakaltında çalışırken 3 dk kaldı rötara girmesin diye diye konveyörün gazına yüklenmesi ve uçak bitmeden diğer uçağın 25 dk sı kaldı diye açıkça söylenmesi yani az çok arkadaşlarımızın ne şartlarda ve zorluklarda çalıştığı gösterilmiş
  • Best regards to ironhill
  • koskoca teknikte başka adam mı kalmamış kıllı tüylü konuşmaktan aciz adamı koymuşlar.
  • Hiçbiri bagajları böyle kibarca koymuyor.TV olunca başka tabii.Sanki yaptıkları işten memnun olmamalarının sebebi yolcuymuş gibi bagajlardan intikam alıyor ve fırlatıp atıyorlar.Patrona şikayetçi olun,insanların bagajını parçalamaya hakkınız yok.

Zorlu mesleklerde görev yaparak o mesleklerde çalışanlara dikkat çeken Zorlu ve Oruçlu ekibi, bu kez de THY'ye konuk oldu.

TRT'de yayınlanan Zorlu ve Oruçlu ekibi, zor mesleklerde çalışanların yaptıkları işlerde neler yaşadığını ve hangi şartlarda çalıştıklarını ekranlara taşıyor.

Bu mesleklerden biri olan uçak altı personeline Ramazan ayında konuk olan ekip, bagajların uçağa taşınması, ayrıştırılması gibi işlemlerin nasıl yapıldığını inceledi.

TGS'deki çalışanlarla beraber neler yapıldığını gözlemleyen Zorlu ve Oruçlu ekibi, bagajları taşıyarak zamanla yarıştı.

İşte uçak altı personelinin yaşadıkları:

Bagajlarınız uçağa böyle hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

kuzey ~ 3 yıl önce
tanıtırken aslında bazı gerçekleri de programda söylemekten kaçınmamışlar mesela t bantlar şiştiğinde gelen bagajların 217 körük altında beklemesi uçakaltında çalışırken 3 dk kaldı rötara girmesin diye diye konveyörün gazına yüklenmesi ve uçak bitmeden diğer uçağın 25 dk sı kaldı diye açıkça söylenmesi yani az çok arkadaşlarımızın ne şartlarda ve zorluklarda çalıştığı gösterilmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Walkingonair ~ 3 yıl önce
Best regards to ironhill

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pg ~ 3 yıl önce
koskoca teknikte başka adam mı kalmamış kıllı tüylü konuşmaktan aciz adamı koymuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pg ~ 3 yıl önce
teknisyen arkadaşımıza sallayacağına programı sunan muhabire salla sen ! Teknisyen Arkadaşımızı konuşturmuyor bile,tam anlatacakken başka birşey soruyor uçağı elliyor. Arkadaşımız yetkisi dahilinde konuşmuş yardımcı olmaya calışmış. Ne bu çekememezlik.
Adil ~ 3 yıl önce
Hiçbiri bagajları böyle kibarca koymuyor.TV olunca başka tabii.Sanki yaptıkları işten memnun olmamalarının sebebi yolcuymuş gibi bagajlardan intikam alıyor ve fırlatıp atıyorlar.Patrona şikayetçi olun,insanların bagajını parçalamaya hakkınız yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hafif bagaj ~ 3 yıl önce
uçağa biniyorsan 15 kg dan ağır bagaj getirme 30,40 kg bagaj getirirsen hertürlü atarrrrımmmmm.1 metre bile tavan yükseklığı olmayan uçak ambarında başka türlü yükleyememmmm.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000