14 Temmuz 2011, Perşembe 14:43:58

BABADAĞ'DA PARAŞÜT KAZASI: 2 ÖLÜ

Fethiye Babadağ'dan atlayan iki yamaç paraşütçüsü öldü.
  • Tüm havacı dostların başı sağolsun, bu gün İzmir'de eğitim uçağının düştüğünü haber aldık ilk önce, sonra bu üzücü kaza... Sorumlu aramak nafile, havacılığa gönül veren herkes için olası bir kaza. Bu işi yapıyorsak bu tür kazalar hepimizin başına gelebilir. Lütfen bu tür olayları birilerine hesap sormak için malzeme yapmayalım. Kimse intihar etmek için uçuşa çıkmıyor orada. THK bu işin eğitimini veren bir kurumdur, denetlemesini yapmak kurumun işi değildir. Kaldıki ferdi olarak herhangi bir tepeden herkes yamaç paraşütüyle uçabilir. Bunu denetlemek olası değil. Bu yanlış tedavi sonucu hayatını kaybeden bir kişi için tıp fakültesini suçlamaya benziyor.
  • ben defalarca hocalarla atladım, özellikle rüzgar, kalkış aşaması ve iniş aşaması konularında çok ciddi uyarıyor ve tekrar ettirip emin olarak atlayış yapıyorlardı. kazaların tamamına yakınının kalkış sırasında yolcunun hata yapması veya ani ters rüzgardan kaynaklı olduğu belirtiliyordu. zannediyorum benzer bi durumla yaşanan bi acı kaza olmuş. sebebi yakında belli olur ama olan iki insana oldu. denetimler ve eğitimler konusunda sıkıntı olduğu aşikar. lütfen bu konuyla daha fazla ilgilenilsin.
  • BUNUN talimatını benmi yazdım araştırın ağbi sonra konuşun
  • federasyon göreve spor bakanlığı göreve
Muğla’nın Fethiye İlçesi’ndeki Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atlayış yapan pilot Osman Ersan ile birlikte atladığı İngiliz turist, kayalıklara çarparak yaşamını yitirdi.

BABADAĞ'DA PARAŞÜT KAZASI: 2 ÖLÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Tüm havacı dostların başı sağolsun, bu gün İzmir'de eğitim uçağının düştüğünü haber aldık ilk önce, sonra bu üzücü kaza... Sorumlu aramak nafile, havacılığa gönül veren herkes için olası bir kaza. Bu işi yapıyorsak bu tür kazalar hepimizin başına gelebilir. Lütfen bu tür olayları birilerine hesap sormak için malzeme yapmayalım. Kimse intihar etmek için uçuşa çıkmıyor orada. THK bu işin eğitimini veren bir kurumdur, denetlemesini yapmak kurumun işi değildir. Kaldıki ferdi olarak herhangi bir tepeden herkes yamaç paraşütüyle uçabilir. Bunu denetlemek olası değil. Bu yanlış tedavi sonucu hayatını kaybeden bir kişi için tıp fakültesini suçlamaya benziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben defalarca hocalarla atladım, özellikle rüzgar, kalkış aşaması ve iniş aşaması konularında çok ciddi uyarıyor ve tekrar ettirip emin olarak atlayış yapıyorlardı. kazaların tamamına yakınının kalkış sırasında yolcunun hata yapması veya ani ters rüzgardan kaynaklı olduğu belirtiliyordu. zannediyorum benzer bi durumla yaşanan bi acı kaza olmuş. sebebi yakında belli olur ama olan iki insana oldu. denetimler ve eğitimler konusunda sıkıntı olduğu aşikar. lütfen bu konuyla daha fazla ilgilenilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BUNUN talimatını benmi yazdım araştırın ağbi sonra konuşun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
federasyon göreve spor bakanlığı göreve

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000