21 Ekim 2010, Perşembe 08:31:10

B777 TÜRBÜLANSA GİRDİ: 24 YARALI!

Vietnam Havayolları'na ait Boeing 777-200 tipi uçak Hanoi (Vietnam)-Paris (Fransa) seferini yaptığı sırada türbülansa girdi. Yaşanan türbülans sonucu 24 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
  • dünyanın en büyük ülkesinden bahsederken rusyayı moskova olarak düşünmeyin haritanın üzerinde rusyayı parmak ile bulup parise de bir bakın 2.5 saatte çok normal gider doğu avrupa üzerindedir muhtemelen. bu arada haberin palavra olduğu tüm havacılık forumlarında yazılıyor,çünkü bu kadar güçlü tribülansa 777 eğitimi almış bir pilot göz yummaz.
  • OKADARRR
  • pilot musunuz arkadaşım. degilseniz ordaki pilotların bi bildigi vardır heralde
  • Sayın ABARTI... Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayınız. Çok komiksiniz.....

Rusya hava sahasında yaşanan olaydan 2,5 saat sonra güvenli şekilde Paris'e iniş yapan uçakta bulunan ve durumları ağır olan 6 yolcu ve 3 mürettebat hastaneye acilen hastaneye kaldırılırken, diğer yaralılar havaalanına gelen ambulanslarda tedavi edildi.

Durumu ağır olan yolculardan birinin kafatasında çarpmaya bağlı çatlak bulunurken, bir yolcununda burnunun kırıldığı belirtildi.

 

B777 TÜRBÜLANSA GİRDİ: 24 YARALI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
dünyanın en büyük ülkesinden bahsederken rusyayı moskova olarak düşünmeyin haritanın üzerinde rusyayı parmak ile bulup parise de bir bakın 2.5 saatte çok normal gider doğu avrupa üzerindedir muhtemelen. bu arada haberin palavra olduğu tüm havacılık forumlarında yazılıyor,çünkü bu kadar güçlü tribülansa 777 eğitimi almış bir pilot göz yummaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
OKADARRR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pilot musunuz arkadaşım. degilseniz ordaki pilotların bi bildigi vardır heralde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın ABARTI... Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayınız. Çok komiksiniz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000