15 Kasım 2010, Pazartesi 08:38:57

B747'DEN KENDİSİNE EV YAPTI

Amerika Birleşik Devletlerin'de yaşayan Francie Rehwald, kendisine eski bir Boeing kullanarak ev inşa etti. 'The Wing House' (Kanat Ev) adı verilen evde üç yatak odası, bir mutfak, bir stüdyo ve bir misafir odası bulunuyor.
  • Bunun belgeselini alman bir haber kanalinda izlemistim 2 yil önce. yani yeni bir atilim degil.
  • KAnserojen malzemelerden dolayı yakında vefat ederler...
  • evet arkadaşım başarabilirsin. ihtiyacın olan şey biraz cesaret :))
  • Bende Sefaköy'deki Batı Apron çıkışının orda bulunan Top-Air'in 727 parçalarını kullanarak bişiler yapabilirimiyim acaba?

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Francie Rehwald, araziyi satın aldığında özel bir şey yapmak istedi ve bunun eski kostüm tasarımcısı Tony Duquette'in geri dönüştürülebilen nesnelerden yapılan, fakat 1993'te hayata geçiremediği projesinin olduğunu düşünerek, buna devam etmeye karar verdi.

Rehwald daha sonra uçakları incelemeye başladı ve uçtuğu sırada kanatların fotoğraflarını çekti. Boeing'leri tüm açılardan fotoğrafladı. 4.5 milyon parça ve 60 metre genişliğinde, 70 metre uzunluğunda ve 19 metre yüksekliğinde bir Boeing 747'nin Rehwald'in yeni evini inşa etmek için yeterli malzeme yaratacağını düşündü.

Her ne kadar hükümetten inşaat izni almak 18 ay sürse de, "Kanat Ev"in gelecek yaz tamamen hazır olması bekleniyor.B747'DEN KENDİSİNE EV YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Bunun belgeselini alman bir haber kanalinda izlemistim 2 yil önce. yani yeni bir atilim degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
KAnserojen malzemelerden dolayı yakında vefat ederler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
evet arkadaşım başarabilirsin. ihtiyacın olan şey biraz cesaret :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bende Sefaköy'deki Batı Apron çıkışının orda bulunan Top-Air'in 727 parçalarını kullanarak bişiler yapabilirimiyim acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000