24 Şubat 2018, Cumartesi 11:10:32

Azur Air'ın Rusya'daki geleceği ne olacak?

Rusya Federal Havacılık Ajansı tarafından 20 Mart'tan sonrası için sertifikası sınırlandırılan Azur Air, gelişmeyle ilgili açıklama yaptı.
  • Problem, havacılık ile alakalı olsa, Azur'a kadar birçok havayolu Rusya'da sınıfta kalır. Umarım, asıl sorun neyse onu yakın zamanda çözerler. Teşekkürler.
  • Bizim kadar kendi insanını fesatlanan, düşene tekme vuran başka bir millet var mı acaba? Azur Air'den bir kişiyi bile tanımam. Inşallah kısa zamanda problemlerini çözerler. Başarılar...
  • Burada isimsiz yorum yapmak ne kadar kolay değilmi? Atın tutun bakalım. Aynı şeyleri isminizle imzalayarak yazmaya kimin g...ü yiyor? Asıl fake sensin. O fake dediğin adamlar Almanya’da kısa bir sürede başarılı bir hava yolunu hayata geçiren ekipten. Senin başarı öykün nedir?
  • Karslı azeriyi rusya da istemiyorlar. Haydi yallah. Bundan sonra böyle.

Rusya Federal Havacılık Ajansı tarafından 20 Mart'tan sonrası için sertifikası sınırlandırılan Azur Air, gelişmeyle ilgili açıklama yaptı.

TurizmGüncel'in haberine göre; Azur Air tarafından yapılan açıklamada, Rusya Federal Havacılık Ajansı'nca 19 Mart sonrası için sertifikasını kısıtlama getirilen şirketin, bu tarih sonrasına bilet satışı yapmadığı ifade edildi. Açıklamada, ''Rusya’ nın uçuş kurallarına göre charter uçuşları için bilet kesimi uçuştan önce en erken 14 gün, en geç 3 gün önceden yapılmaktadır.'' denildi.

Azur Air'in 14 Şubat itibariyle gerekli tüm evrakları Rosavatsiya'ya teslim ettiği belirtilen açıklamada, getirilen kısıtlamanın en kısa sürede kaldırılmasının beklendiği kaydedildi.

Açıklamanın devamında şu noktaların altı çizildi:

''Öte yandan Azur Air Havayolları’nın operasyonunda ve planlarında bir şey değişmedi. Güney Sahalinsk’ten Kaliningard’a kadar gelişmiş uçus ağı, güvenli uçuş ve kaliteli servis ilkeleri ile Azur Air Havayolları Rusya’nın lider charter havayollarından biri ve ülke genelinde charter uçuslarının yaklaşık yüzde 30'unu gerçekleştirmektedir.'' 

Azur Air'ın Rusya'daki geleceği ne olacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Kralın Sözü ~ 4 ay önce
Problem, havacılık ile alakalı olsa, Azur'a kadar birçok havayolu Rusya'da sınıfta kalır. Umarım, asıl sorun neyse onu yakın zamanda çözerler. Teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cehennem fıkrası ~ 4 ay önce
Bizim kadar kendi insanını fesatlanan, düşene tekme vuran başka bir millet var mı acaba? Azur Air'den bir kişiyi bile tanımam. Inşallah kısa zamanda problemlerini çözerler. Başarılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emniyet ~ 4 ay önce
emniyetli değilse uçmasın kardeşim!!! adam gibi kurrallara uysun tmm
Meyve veren ağaç taşlanır ~ 4 ay önce
Burada isimsiz yorum yapmak ne kadar kolay değilmi? Atın tutun bakalım. Aynı şeyleri isminizle imzalayarak yazmaya kimin g...ü yiyor? Asıl fake sensin. O fake dediğin adamlar Almanya’da kısa bir sürede başarılı bir hava yolunu hayata geçiren ekipten. Senin başarı öykün nedir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sebep ~ 4 ay önce
Karslı azeriyi rusya da istemiyorlar. Haydi yallah. Bundan sonra böyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000