06 Temmuz 2009, Pazartesi 08:25:00

Azerbaycan ve Yunanistan'dan vize anlaşması

Geçen yıl Yunan basınının gezisi ile başlayan Yunanistan-Azerbaycan yakınlaşması acentaların örgütü olan HATTA’nın Azerbaycan gezisi ile yeni bir aşamaya geldi.
  • Bu işin sonunda Yunanistan Azerbaycan'lılardan vize yi kaldırısa hiç şaşmam. Bize Turgut Özal'ın hediyesi olan Yunanlı lardan vize istememe olgusuyla tek taraflı yaşamaya devam ederiz. Zaten Azeri'ler de bizden vize istiyor ya.
  • Biz ancak yolunacak kazin pesinde kosariz.Yakalama teknigimizde cok zayif oldugundan,isin icine yapariz.Karabag=Kibris-Ermenistan.Bu problemi cözecek politika bizde yok.Kardes milletle,ayri devletin anlamini, anlamakta sikintimiz var.
  • Türkleri sevmezler ya işte o yüzden Türkiye'ye gelip Türk bankasını satın aldılar. Çoğumuzun cebinde Yunan Bankasının kredi kartı geziyor! Bu ne sevgi asıl bize sormak lazım.
  • Yunanistan yetkilileri,Azerbaycan'ın Türk olduğunu bilmiyor galiba.Yoksa böyle şeyler yapmazlardı:-))

Azerbaycan’ın daveti ile gerçekleşen gezide Turizm Bakanlığı ve HATTA temsilcileri bir toplantı yaptılar.

İki ülke yetkilileri, doğrudan işbirliği ve turizm ilişkilerini geliştirmede ortak karara vardı.

Temsilciler, vize ve doğrudan uçuşlar konusunda çalışmalar yaparken, ilk uçuşların ekim ayında Bakü–Atina arasında başlayabileceği belirtildi.

Azerbaycan ve Yunanistan'dan vize anlaşması

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu işin sonunda Yunanistan Azerbaycan'lılardan vize yi kaldırısa hiç şaşmam. Bize Turgut Özal'ın hediyesi olan Yunanlı lardan vize istememe olgusuyla tek taraflı yaşamaya devam ederiz. Zaten Azeri'ler de bizden vize istiyor ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Biz ancak yolunacak kazin pesinde kosariz.Yakalama teknigimizde cok zayif oldugundan,isin icine yapariz.Karabag=Kibris-Ermenistan.Bu problemi cözecek politika bizde yok.Kardes milletle,ayri devletin anlamini, anlamakta sikintimiz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Türkleri sevmezler ya işte o yüzden Türkiye'ye gelip Türk bankasını satın aldılar. Çoğumuzun cebinde Yunan Bankasının kredi kartı geziyor! Bu ne sevgi asıl bize sormak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yunanistan yetkilileri,Azerbaycan'ın Türk olduğunu bilmiyor galiba.Yoksa böyle şeyler yapmazlardı:-))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000