02 Haziran 2009, Salı 16:06:40

AZERBAYCAN HAVAYOLLARI’NDA ŞOK GELİŞME

Azerbaycan Hava Yolları (AZAL) Bakü-Nahçıvan-İstanbul seferlerini durdurduğunu açıkladı.
  • düşman ve mert? arkadaş doğru demiş kesin ermeniyiz diyenlerdensin. senin gibilerden de ancak bu beklenilir. Zaten fazla da bi şey yapamazsınız gücünüz ne ki. Türk toplumunda bu zihniyette insanların olduğu utanç vericidir.
  • NE TARIHTEN DERS ALDINIZ NE BUGUN YASANAN HIYANETTEN.NE ZAMAN KARDES OLMUSLAR ..HAIN, KALLES, RUSVETCI KARDES YERINE MERT DUSMAN TERCIH EDIRIM....NE MUTLU TURKUM DIYENE
  • Bu yorumları gidin normal haber sitesine yazın kardeşim! dost kardeş diye boş uçak uçar mı? biraz mantıklı olun yahu? en az 10 kişi yazmış bakü-ist direk seferler devam ediyor diye. ha yok ille de sansasyon istiyoruz sinir harbi istiyoruz diyosanız kendi avuntularınızla sövün azerilere.ne sınır politikası ya? onlar bizim gibi camilerin üstüne grafiti yapmıyor tarihini koruyor kendisininkini korumakla kalmıyor kardeşinin kini de koruyor! Azerbaycan Türkiye değil, eğer sınır konusunda bi tavır alınacaksa politik arenada alınır bu, bizim gibi küstüm sana sefer yok demez. birinin ne kadar türk olduğunu da dilinden anlayamazsınız, yüreğinden anlarsınız.. ordaki insanların çoğu bizim gibi fiş kesmeyen vergiyi kaçıran hainlerden daha hakiki..
  • SINIR KONUSUNDA ERMENISTANDAN YANA TAVIR ALDI HUKUMET.AZERI KARDESLERDE BIRSEYLER YAPACAK BOS DURMAYACAKLAR.BİZE ERMENİLERDEN DEĞİL AZERİ KARDEŞLERDEN HAYIR GELİR.

Azerbaycan Havayolları Haziran ayı itibariyle seferlerinde düzenlemeye gidiyor.

AZAL’dan AirportHaber’e yapılan açıklamaya göre, Bakü-Nahçıvan-İstanbul seferleri doluluk oranının düşüklüğü nedeniyle durduruldu.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında açılan Bakü-Nahçıvan-İstanbul hattı uçuşları, haftada 2 gün Airbus tipli uçaklarla gerçekleştiriliyordu.

Öte yandan kulislerde yapılan konuşmalarda Türkiye ile Azerbaycan arasında son dönemde yaşanan olumsuz havanın da bu kararın alınmasında etkili olabileceği belirtildi.

©AirportHaber.com

AZERBAYCAN HAVAYOLLARI’NDA ŞOK GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
düşman ve mert? arkadaş doğru demiş kesin ermeniyiz diyenlerdensin. senin gibilerden de ancak bu beklenilir. Zaten fazla da bi şey yapamazsınız gücünüz ne ki. Türk toplumunda bu zihniyette insanların olduğu utanç vericidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
NE TARIHTEN DERS ALDINIZ NE BUGUN YASANAN HIYANETTEN.NE ZAMAN KARDES OLMUSLAR ..HAIN, KALLES, RUSVETCI KARDES YERINE MERT DUSMAN TERCIH EDIRIM....NE MUTLU TURKUM DIYENE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu yorumları gidin normal haber sitesine yazın kardeşim! dost kardeş diye boş uçak uçar mı? biraz mantıklı olun yahu? en az 10 kişi yazmış bakü-ist direk seferler devam ediyor diye. ha yok ille de sansasyon istiyoruz sinir harbi istiyoruz diyosanız kendi avuntularınızla sövün azerilere.ne sınır politikası ya? onlar bizim gibi camilerin üstüne grafiti yapmıyor tarihini koruyor kendisininkini korumakla kalmıyor kardeşinin kini de koruyor! Azerbaycan Türkiye değil, eğer sınır konusunda bi tavır alınacaksa politik arenada alınır bu, bizim gibi küstüm sana sefer yok demez. birinin ne kadar türk olduğunu da dilinden anlayamazsınız, yüreğinden anlarsınız.. ordaki insanların çoğu bizim gibi fiş kesmeyen vergiyi kaçıran hainlerden daha hakiki..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SINIR KONUSUNDA ERMENISTANDAN YANA TAVIR ALDI HUKUMET.AZERI KARDESLERDE BIRSEYLER YAPACAK BOS DURMAYACAKLAR.BİZE ERMENİLERDEN DEĞİL AZERİ KARDEŞLERDEN HAYIR GELİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000