28 Temmuz 2017, Cuma 15:21:55

AZAL Anadolujet modelini hayata geçiriyor

Azerbaycan'ın milli havayolu şirketi AZAL, Türk Hava Yolları'nın "Anadolujet" modeline benzer bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.
  • Bizdeki embraer uçaklar ise gönderildi ve türkiye de bölgesel uçak maalesef yok...Thy nin bölgesel uçak almamasındaki ısrarını kimse anlamış değil biraz lufthansa örneğini alsınlar kendilerine nedir bu sadece airbus boeing ısrarı???
  • Vay anasını bütün dünyada uygulanan model ne zaman thy ye ait oldu acaba? Azal ı tebrik etmek lazım new york falan güzel atak yaptılar ama tutunmaları lazım. Türkiye pazarından izmir antalya ankara şeklinde güzel müşteri çekebilirler çünkü
  • gibi yazı olmuş
  • Aferin, bizde de Bursa'dan Embraerle uçuşlar başlatılır umarım. Bir gün bu ülkede önemli konumlara geleceğim, ilk icraatım üvey evlat Bursa'dan uçuş başlatmak olacak. Gelip buraya da yazacağım

Azerbaycan'ın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi AZAL, bu yılın Eylül ayında Buta Airways adıyla low-cost hizmet verecek bir projeyi hayata geçirecek.

AZAL tarafından yapılan açıklamada, operasyon merkezinin Bakü olacağı ve başlangıçta  Moskova, Antalya, Kazan, Kiev, Tiflis, Tahran gibi noktalara uçuş yapılacağı belirtildi.

Buta Airways, Azerbaycan'ın ilk düşük maliyetli hizmeti sunacak havayolu şirketi olacak. Şirket uçuşlarını Embraer uçaklarıyla gerçekleştirecek.

AZAL Anadolujet modelini hayata geçiriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Embraer ~ 12 ay önce
Bizdeki embraer uçaklar ise gönderildi ve türkiye de bölgesel uçak maalesef yok...Thy nin bölgesel uçak almamasındaki ısrarını kimse anlamış değil biraz lufthansa örneğini alsınlar kendilerine nedir bu sadece airbus boeing ısrarı???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pazarlamaco ~ 12 ay önce
Emraer'in pazarlama & reklam muduru gibi konusmussunuz! :)
Çok haklısınız ~ 12 ay önce
Alınması halinde THY'de bölgesel uçaklar ile Anadolu'dan yurtdışına sefer başlatılabilir ve %30-40 doluluk uçak tipinin küçültülmesiyle %80-90'a düşer.
Karşıyakalı ~ 12 ay önce
Vay anasını bütün dünyada uygulanan model ne zaman thy ye ait oldu acaba? Azal ı tebrik etmek lazım new york falan güzel atak yaptılar ama tutunmaları lazım. Türkiye pazarından izmir antalya ankara şeklinde güzel müşteri çekebilirler çünkü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sanki low cost un mucidi thy ~ 12 ay önce
gibi yazı olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aferin ~ 12 ay önce
Aferin, bizde de Bursa'dan Embraerle uçuşlar başlatılır umarım. Bir gün bu ülkede önemli konumlara geleceğim, ilk icraatım üvey evlat Bursa'dan uçuş başlatmak olacak. Gelip buraya da yazacağım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bursa birliği ~ 12 ay önce
destekliyorum hemşehrim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000