22 Aralık 2012, Cumartesi 14:01:32

AZAL AIRBUS VE EMBRAER ALACAK

Azerbaycan Hava Yolları (AZAL) iki adet 2 Airbus A340 tipi uçak alacağını açıkladı...
  • Həyırlı olsun.
  • iyi fiyata alındı bence
  • bu ucaklarin cok mantikli fiyata alindigini dusunuyorum. azal'da wide body sadece B767ler var ve o da 2 tane. planlanan new york ucuslarina koyacak ucaklari yok ellerinde. bu ucaklar o sekilde degerlendirilebilir. ayrica bildigim kadariyla 2014'te 2 tane de B787 gelecek. kisa vadede bu ucaklar azal'a fazlasiyla yetecektir. uzun vade baku'nun gelisimi ile paralellik gosterecektir.
  • bu a340 lar kingsfer in ntu saptığı uçaklar daha önce hi fly almak istemiş ama oda ntu yapmış planespoters net de görebilir

Azerbaycan'nın milli havayolu şirketi AZAL yaptığı açıklamada Avrupalı uçak üreticisi Airbus ile yapılan görüşmeler neticesinde iki A340 tipi uçak alımı yapılacağını açıkladı. Detayların verilmediği açıklamada uçakların filoya dahil edilmesinin ardından uçuşlarda da artışa gidileceği ifade edildi.

AZAL'ın daha önce de Brezilya'nın Embraer SA firmasına toplam değeri 180 milyon dolar olan 4 yeni uçak sipariş ettiği ve söz konusu uçakların 2013 yılının üçüncü çeyreğinde filoya dahil edileceği öğrenildi.

AZAL AIRBUS VE EMBRAER ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

mubarəq ~ 5 yıl önce
Həyırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fiyat ~ 5 yıl önce
iyi fiyata alındı bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
azal ~ 5 yıl önce
bu ucaklarin cok mantikli fiyata alindigini dusunuyorum. azal'da wide body sadece B767ler var ve o da 2 tane. planlanan new york ucuslarina koyacak ucaklari yok ellerinde. bu ucaklar o sekilde degerlendirilebilir. ayrica bildigim kadariyla 2014'te 2 tane de B787 gelecek. kisa vadede bu ucaklar azal'a fazlasiyla yetecektir. uzun vade baku'nun gelisimi ile paralellik gosterecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 5 yıl önce
bu a340 lar kingsfer in ntu saptığı uçaklar daha önce hi fly almak istemiş ama oda ntu yapmış planespoters net de görebilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000