18 Şubat 2011, Cuma 17:00:28

AYJET'TE MEZUNİYET HEYECANI

Ayjet, 18'inci dönem kursiyerlerini mezun etmeye hazırlanıyor.
  • kimisinin ailesi evladına kazancını sağlaması için bir kasa limona yetecek kadar sermaye ayırır, kimisininki kazandığı devlet okulunda okutabilecek kadar, kimisininki pilot olabilecek kadar, kimisininki de kendi şirketinin devredecek kadar... ama gerçek şu ki çocuk çalışırsa o limonlar satılır, çocuk çalışırsa o üniversite biter, çocuk çalışırsa pilot olur, çocuk çalışırsa şirket kurtulur... o yüzden iş bulamazlar vs gibi yorum yapacağınıza helal olsun çalıştınız ve hak ettiniz diyebilmeyi öğrenin. hak etmeyen hiç kimse lisans sahibi olamaz. her ne olursa olsun önce uçuş güvenliği ! bu çocuklarda da bu mevcut... umarım bu meslekle hayalleri süslenen herkesin dileği gerçek olur da bizde onlara helal olsun deriz...
  • tek kelimeyle helal olsun diyorum. bende ayjet mezunuyum ve bunu her yerde gururla söylerim. babam kaptan falan da değil ama ben pilot oldum. evet ailem olmasa ben pilot olamzdım. onların sayesinde kredi çekebildim ki bu okula gelebildim, çok şanslıyım bu yüzden. keşke bu işe gönül veren herkesin imkanı olsa da gelebilse... ama ben şunu biliyorumki eğer ailem beni burada okutamasaydı ben sizler gibi yorum yapmazdım. ben olamadaım imkanlarımdan dolayı, sizler oldunuz ve bunun kıymetini bilin derdim. bu okula gelen herkes te bunun farkında zaten. baba parasıyla pilot olunmaz diyenlere cevabım daha da güzel, bu dünyada baba parası olmadan adam akıllı meslek icra edemezsiniz. aile desteği şarttır.
  • bende 2500 saat a20 saatı var ama thy almadı ama bildiğim bi italyan vardı onu aldı saatide benim kadar deyil e şimdi ne yapmam lazım söyleyinde yapıyım.
  • türkiyede şu anda onlarca işsiz pilot bulunmakta iken t.h.y.devamlı yabancı pilot almakta.işsiz pilotlar adına talpa yönetiçilerinden erdal uzer kaptanımızla konuştum.diyorki iş arayan ,iş bulamayan türkiyedeki ıtpl li tüm pilotlar bize başvursunlar üye olsunlar ki bizde onların haklarını arayalım,koruyalım.işsiz pilotlardanda aidat alınmayacaktır.kanun mad.var türkiyede işsiz pilotlar varken yabancı pilot çalıştırılamaz.y.ç.

Ayjet Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu 18’nci dönem mezuniyet törenini Pazar günü mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirecek.

Hava yollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulunda uçuş eğitimine başlayan 12 genç pilot adayı, o gün yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşayacak.

Ayjet tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Uçuş eğitimi sürecinde genç pilotlara uçma bilgi ve becerisi yanında, zamana riayet, kurallara uyma, otoriteye saygı, karşılıklı güven, ekip ruhu gibi havacılık kültürünün temel özellikleri de kazandırılmış, iyi birer havacı olmaları sağlanmıştır” denildi.
 

AYJET'TE MEZUNİYET HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 7 yıl önce
kimisinin ailesi evladına kazancını sağlaması için bir kasa limona yetecek kadar sermaye ayırır, kimisininki kazandığı devlet okulunda okutabilecek kadar, kimisininki pilot olabilecek kadar, kimisininki de kendi şirketinin devredecek kadar... ama gerçek şu ki çocuk çalışırsa o limonlar satılır, çocuk çalışırsa o üniversite biter, çocuk çalışırsa pilot olur, çocuk çalışırsa şirket kurtulur... o yüzden iş bulamazlar vs gibi yorum yapacağınıza helal olsun çalıştınız ve hak ettiniz diyebilmeyi öğrenin. hak etmeyen hiç kimse lisans sahibi olamaz. her ne olursa olsun önce uçuş güvenliği ! bu çocuklarda da bu mevcut... umarım bu meslekle hayalleri süslenen herkesin dileği gerçek olur da bizde onlara helal olsun deriz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tek kelimeyle helal olsun diyorum. bende ayjet mezunuyum ve bunu her yerde gururla söylerim. babam kaptan falan da değil ama ben pilot oldum. evet ailem olmasa ben pilot olamzdım. onların sayesinde kredi çekebildim ki bu okula gelebildim, çok şanslıyım bu yüzden. keşke bu işe gönül veren herkesin imkanı olsa da gelebilse... ama ben şunu biliyorumki eğer ailem beni burada okutamasaydı ben sizler gibi yorum yapmazdım. ben olamadaım imkanlarımdan dolayı, sizler oldunuz ve bunun kıymetini bilin derdim. bu okula gelen herkes te bunun farkında zaten. baba parasıyla pilot olunmaz diyenlere cevabım daha da güzel, bu dünyada baba parası olmadan adam akıllı meslek icra edemezsiniz. aile desteği şarttır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bende 2500 saat a20 saatı var ama thy almadı ama bildiğim bi italyan vardı onu aldı saatide benim kadar deyil e şimdi ne yapmam lazım söyleyinde yapıyım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
türkiyede şu anda onlarca işsiz pilot bulunmakta iken t.h.y.devamlı yabancı pilot almakta.işsiz pilotlar adına talpa yönetiçilerinden erdal uzer kaptanımızla konuştum.diyorki iş arayan ,iş bulamayan türkiyedeki ıtpl li tüm pilotlar bize başvursunlar üye olsunlar ki bizde onların haklarını arayalım,koruyalım.işsiz pilotlardanda aidat alınmayacaktır.kanun mad.var türkiyede işsiz pilotlar varken yabancı pilot çalıştırılamaz.y.ç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000