22 Kasım 2009, Pazar 16:45:50

AYHAN KARTAL'DAN SÜRPRİZ KARAR!

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği (TATCA) Genel Başkanı Ayhan Kartal’ın sağlık gerekçeleri nedeniyle istifa ettiği ancak yönetim tarafından istifanın kabul edilmediği öğrenildi.
  • Arkadaslar kimse kusura bakmasin. Ben de sesimi cikarmadan o koltukta otursam beni de herkes sever. 2002 yilindan bu yana hangi hava hadisesinde hangi kontrolorun yaninda olmus dernek. Isparta da dusen yolcu ucaginin mahkesi devam ediyor. Kaza sirasinda orada gorev yapan arkadas mahkemede yargilaniyor. Nerede destek. Yok. Bugun kimin derecesini alsam acaba diye el ovusturan Genel Mudurlukteki arkadaslarin(!) hangisine dernek olarak, baskan olarak ne soylendi bugune kadar. Ayhan Kartal olsa olsa Yonetimin baskani olur. ATCOlarin degil.
  • zor bırakırsın sen o koltuğu... ne de olsa elinde tuttuğun gücün farkındasın...
  • Ayhancığım ben ve kızın mesleğine ne kadar saygı duyduğunu ve sahip çıktığına en yakın şahitleriz .Sağlık nedenlerinin olmasına rağmen,tekrardan TATCA başkanlığına geri dönmeni destekliyoruz her zaman yanındayız.Seni destekleyen arkadaşlarını yarı yolda bırakmadın. Seninle gurur duyuyoruz.Seni seviyoruz.
  • Gercekten gorevinde kalmana tum ATCO'lar adina sevindim.Umarim saglik sorunun duzelir ve eski formuna donersin.Camianin sana ihtiyaci var

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği (TATCA) Genel Başkanı Ayhan Kartal uzun yıllardır devam ettiği görevinden istifa etmek istediğini yönetim kurulu üyelerine bildirdi. Sağlık sorunları nedeniyle istifa etmek istediği belirten Kartal, yönetimden ve üyelerden gelen yoğun baskı sonrası aldığı istifa kararından vazgeçmek zorunda kaldı.

AirportHaber’e konuşan TATCA Genel Başkanı Ayhan Kartal, “Sağlık nedenlerinden dolayı istifa etmek istedim. Ancak kontrolörler olarak çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım “Bu yola birlikte çıktık en azından genel kurula kadar beraber olalım” dediler. Bende kararımdan vazgeçtim. 2011 yılına kadar görevimin başındayım. Genel kurul zamanı durumu değerlendirip ona göre yeniden aday olup olmayacağıma karar vereceğim” dedi.

Ayhan Kartal, 2002 yılından bu yana TATCA Genel Başkanlığı yapıyor.

©AirportHaber.com

AYHAN KARTAL'DAN SÜRPRİZ KARAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaslar kimse kusura bakmasin. Ben de sesimi cikarmadan o koltukta otursam beni de herkes sever. 2002 yilindan bu yana hangi hava hadisesinde hangi kontrolorun yaninda olmus dernek. Isparta da dusen yolcu ucaginin mahkesi devam ediyor. Kaza sirasinda orada gorev yapan arkadas mahkemede yargilaniyor. Nerede destek. Yok. Bugun kimin derecesini alsam acaba diye el ovusturan Genel Mudurlukteki arkadaslarin(!) hangisine dernek olarak, baskan olarak ne soylendi bugune kadar. Ayhan Kartal olsa olsa Yonetimin baskani olur. ATCOlarin degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
zor bırakırsın sen o koltuğu... ne de olsa elinde tuttuğun gücün farkındasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ayhancığım ben ve kızın mesleğine ne kadar saygı duyduğunu ve sahip çıktığına en yakın şahitleriz .Sağlık nedenlerinin olmasına rağmen,tekrardan TATCA başkanlığına geri dönmeni destekliyoruz her zaman yanındayız.Seni destekleyen arkadaşlarını yarı yolda bırakmadın. Seninle gurur duyuyoruz.Seni seviyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gercekten gorevinde kalmana tum ATCO'lar adina sevindim.Umarim saglik sorunun duzelir ve eski formuna donersin.Camianin sana ihtiyaci var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000