06 Şubat 2017, Pazartesi 09:04:19

Aydın'da havaalanı için kampanya

Aydınlılar, yıllardır hayalini kurduğu Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılması için sosyal medyada kampanya başlattı. ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıkla başlatılan kampanyaya tüm kesimden vatandaşlar destek verdi.
  • Bu iş kısa bir yüksek hızlı tren hattına bakar. Yap Aydın'dan İzmir'e YHT hattı. Herkes sevinsin.
  • Ne bir günü, hergün THY uçağı iniyor oraya. :)
  • Sevgili Aydın'lı hemşerilerim, Çıldır havalimanına sahip çıkmak istiyorsanız sivil havacılık şirketlerine çağrı yapın gerekirse kendi kuracağınız bir şirket ile içhat uçuşlarına başlayınız. Aydın için en önemli yol kesinlikle demiryolu olduğu gerçeğinden hareketle gerekli yatırımları almaya çalışınız.Basında çıkan haberlere itibar etmeyiniz. Muhabbetle kalınız.
  • Bu kadar apdalca bir fikir görmedim. Aydın a kim uçacak güldürmeyin beni. Izmir Adnan Menderes Havalimani neyinize yetmiyor. Uçmak isteyen Aydınlılarda gitsin ordan uçsun!

Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden biri olan Aydın’da vatandaşlar, Çıldır Havaalanı ile ilgili taleplerini sosyal medyaya taşıdı.

Efeler ilçesindeki Çıldır Havaalanı’nın sivil uçuşlara açılmasını isteyen vatandaşlar, ‘Aydın Çıldır Havalimanı’na Bir Gün Türk Hava Yolları Uçağı Mutlaka İnecek’ başlıklı kampanya başlattı. Sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gören ve her kesimden vatandaşın destek verdiği kampanya, kentte en çok konuşulan konuların başında yer aldı.  

Aydın’ın sanayi, tarım, turizm ve üniversite kenti olduğu vurgusunu yapan vatandaşlar, havaalanın Aydın için bir ihtiyaç olduğunu kaydetti.

Aydın'da havaalanı için kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

yht ~ 1 yıl önce
Bu iş kısa bir yüksek hızlı tren hattına bakar. Yap Aydın'dan İzmir'e YHT hattı. Herkes sevinsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kampanya başarılı ~ 1 yıl önce
Ne bir günü, hergün THY uçağı iniyor oraya. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selami Kartal ~ 1 yıl önce
Sevgili Aydın'lı hemşerilerim, Çıldır havalimanına sahip çıkmak istiyorsanız sivil havacılık şirketlerine çağrı yapın gerekirse kendi kuracağınız bir şirket ile içhat uçuşlarına başlayınız. Aydın için en önemli yol kesinlikle demiryolu olduğu gerçeğinden hareketle gerekli yatırımları almaya çalışınız.Basında çıkan haberlere itibar etmeyiniz. Muhabbetle kalınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xy ~ 1 yıl önce
Bu kadar apdalca bir fikir görmedim. Aydın a kim uçacak güldürmeyin beni. Izmir Adnan Menderes Havalimani neyinize yetmiyor. Uçmak isteyen Aydınlılarda gitsin ordan uçsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000