03 Şubat 2017, Cuma 09:25:02

Aydın Tüzün göklere veda etti

ACT Havayolları’nda görev yapan Kaptan Pilot Aydın Tüzün, son uçuşunu yaparak göklere veda etti.
  • Sınırını bozma lütfen. Keyfine bak. Otur oturdugun yerde.Değmez.Hayatın tadını çıkar.
  • Birbirinizi yemeyin. Kaptan kardesimize. Bundan sonra basarilar diliyorum , istese kitapda yazar. 747 jumbo kaptani Ben kaptani tanimiyorum. Bir havaci olarak. Dusunduklerimi yaziyorum , Fazla ileri gidenler var. gelirim oraya ona gore
  • Verimli caga gelen bir elemani elden birakmak cok yazik olur. Bu kaptan. Bu hale bu sevyeye gelene kadar Nerelerden gectigini. Sen tasavur Edebilirmisin kafan ilme calismaz amma Tenkite camur atmaya kafan calisir kime hitap ettigimi o kisi. Kendini bilr. Cok konusursan Gelirim oraya ona gore. Her kese saygilar.
  • Kaptan bunca emeklerine sagol ol hak etin emekli olmayi.

ACT Havayolları’nda görev yapan Kaptan Pilot Aydın Tüzün, son uçuşunu yaparak göklere veda etti.

Türk Hava Kuvvetleri’nden ayrıldıktan sonra sivil havacılık sektörüne adım atan pilot Aydın Tüzün, gökyüzü serüvenini noktaladı.
1974 yılında Hava Harp Okulu’ndan mezun olduktan sonra hava kuvvetlerindeki jet uçaklarında görev yapan sonrasında sivil havacılık sektörü ile tanışarak birçok şirkette görev yapan Tüzün, dün son kez kokpitte görev yaptı. ACT Havayolları’na ait Boeing 747-400 tipi uçakla son uçuşunu yapan Tüzün, yaş haddinden emekli oldu.

Aydın Tüzün göklere veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

Dağ Kaptani ~ 1 yıl önce
Sınırını bozma lütfen. Keyfine bak. Otur oturdugun yerde.Değmez.Hayatın tadını çıkar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Marti ~ 1 yıl önce
Birbirinizi yemeyin. Kaptan kardesimize. Bundan sonra basarilar diliyorum , istese kitapda yazar. 747 jumbo kaptani Ben kaptani tanimiyorum. Bir havaci olarak. Dusunduklerimi yaziyorum , Fazla ileri gidenler var. gelirim oraya ona gore

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Su anda. Adess daglarinda yaziyorum ~ 1 yıl önce
Verimli caga gelen bir elemani elden birakmak cok yazik olur. Bu kaptan. Bu hale bu sevyeye gelene kadar Nerelerden gectigini. Sen tasavur Edebilirmisin kafan ilme calismaz amma Tenkite camur atmaya kafan calisir kime hitap ettigimi o kisi. Kendini bilr. Cok konusursan Gelirim oraya ona gore. Her kese saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sinan ~ 1 yıl önce
Kaptan bunca emeklerine sagol ol hak etin emekli olmayi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000