17 Ocak 2018, Çarşamba 09:11:13

Aycı: "Dünyanın en iyi 5 şirketinden biri olacağız"

Turkish Cargo’nun hedefi dünyanın en iyi beş hava kargo şirketinden biri olmak.
  • reis diyor aracıları kaldırdık ama THY deki aracılar anlaşılan bayağı ağır kaldıramıyorlar hakkımızı helal etmiyoruz bu dünyanın bir de öbür dünyası var..!
  • herşeyin takiye herşeyin palavra be ! öyle işçi tulumu giyerek kimseyi kandıramazsın !
  • Sendika istiyoruz. Haklarımızı istiyoruz . Biz bir aileyiz diyorsunuz ailenin üvey evladı muamelesi görüyoruz. Bu durumu gönül alma operasyonuyla çözemezsiniz insanlar çalışırken mutsuz. Lütfen görün artık biz taşeronları.
  • Bütün zahmeti biz çekiyoruz THY parmağını batırıp balını yiyor , HAK yemeyin hak günah, ya adam gibi bize de pass hakkı sunulsun yada THY ne alıyorsa bizde öyle alalım...

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı geçtiğimiz yıl Türk Hava Yolları’nın başarlı performansına; yeni kargo hatları, filoya eklenen yeni uçaklar ve tarihi taşıma rakamları ile destek olan Turkish Cargo’nun gece mesaisi çalışanlarına bir ziyarette bulundu.

Turkish Cargo’nun gösterdiği performans için çalışanlara teşekkür eden İlker Aycı şirketin gelecek hedefleri ile ilgili de açıklamalarda bulundu ve “Kargo taşımacılığında hedefimiz dünyanın en iyi beş hava kargo şirketinden biri olmak, yeni havalimanımıza iki milyon tonluk bir yatırım yapıyoruz. O iki milyon tonluk kapasiteyi doldurma hedefindeyiz. Doldurduğumuz zaman ne olacak? İlk 5’e gelmiş olacağız ve dünyadaki 5 büyük hava kargodan birisi Türkiye’nin  Turkish Cargo’su olacak” dedi.     

2017 yılının hava kargo pazarı açısından çok verimli geçtiğini belirten İlker Aycı, “2017 yılında 1,1 milyon ton kargo taşıdık ve şuanda dünyada 82 noktaya ulaştık. Özellikle 2016 yılında 56 kargo uçuş noktasına sahipken bugün 82 noktaya gelmiş olmak bizi gururlandırıyor. En son bu hatlara Miami’yi eklediler, şimdi de Bogota’yı ekleyecekler. Biz 1,3 milyar dolarlık bir kargo geliriyle bir milyar dolar bariyerini aşmanın da muvaffakiyetini yaşıyoruz. Önümüzdeki sene için de 1,5 milyar dolarlık bir gelir hedefimiz var, inşallah başaracağız” şeklinde konuştu.

Çalışanların taleplerini de dinleyen Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı; “Arkadaşlar biliyoruz bizden beklentileriniz var. Hemen yönetim kurulumuzla birlikte süratli bir çalışma yapacağız ve taşeronlarla ilgili de gönül alma operasyonuna girişeceğiz. Sizlerin bu çabanıza ikramiye düzenlemesi yaparak teşekkür etmek istiyoruz. Zamanla bu ailenin her bir üyesi daha mutlu olacak. Bizler sizlere iyi bakacağız ki siz de bu işleri omuzlarımızda taşıyıp alın terinizle bu şirketi daha yukarılara taşıyasınız.” dedi. İlker Aycı açıklamaları sonrasında çalışanlara çeşitli hediyeler taktim etti.  

Aycı: "Dünyanın en iyi 5 şirketinden biri olacağız"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (95)

taseron ~ 7 ay önce
reis diyor aracıları kaldırdık ama THY deki aracılar anlaşılan bayağı ağır kaldıramıyorlar hakkımızı helal etmiyoruz bu dünyanın bir de öbür dünyası var..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilkerrrr ~ 7 ay önce
herşeyin takiye herşeyin palavra be ! öyle işçi tulumu giyerek kimseyi kandıramazsın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5M kargo taşeronu ~ 7 ay önce
Sendika istiyoruz. Haklarımızı istiyoruz . Biz bir aileyiz diyorsunuz ailenin üvey evladı muamelesi görüyoruz. Bu durumu gönül alma operasyonuyla çözemezsiniz insanlar çalışırken mutsuz. Lütfen görün artık biz taşeronları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 7 ay önce
Bütün zahmeti biz çekiyoruz THY parmağını batırıp balını yiyor , HAK yemeyin hak günah, ya adam gibi bize de pass hakkı sunulsun yada THY ne alıyorsa bizde öyle alalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000