17 Nisan 2009, Cuma 14:27:04

Avrupa'nın en iyisi seçildi

Swiss International Air Lines kısa ve uzun menzilli uçuşlar için “Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi” olarak ünlü Skytrax 2009 Dünya Havayolu Şirketleri Ödülü ‘nü kazandı.
  • ben 4 kez uçtum hiçbirinde de thy den daha iyi oldugu bir nokta bulamadım... kokpit haric tabi, pilotların crm kulturunun daha gelişmiş oldugundasn suphe yok..
  • swiss lufthansa tarafindan satin alindigindan beri belini dogrulttu.filosunda dc10 yada md11 bulunmamakta ki filolarindaki tek demode model avroliner´lardir.bunlarda yakinda embraer e195 ler ile yenilenecek.swiss in en sevdigim yani personelin herzaman güleryüzlü olmasi,özellikle kaptan pilotun ucaga binen yolculari kapida selamlamasi... yemekleri aksam ucuslarinda gayet güzel bence.thy den sonra tercih ettigim ikinci sirket.
  • Bazi havayollari demode uçaklarla uçuyor ve kaza yapmiyor. Mesela OLYMPIC tüm avrupaya ve orta doguya demode THYnin elden çikardigi Boeing737/400 lerle uçuyor ve filosunda yalniz modern 4 Airbus A3400 var. THY gibi Boeingden ve Airbusten 100 adet yeni uçak alacak parasi yok.
  • Swiss air in 86 tane ucagi var 2002 de kuruldu bu sirket...

Söz konusu ödül ünlü İngiliz danışmanlık şirketinin milyonlarca havayolu yolcusunu kapsayan anketinin sonucunu yansıtıyor. Ödül 1 Nisan 2009 tarihinde Hamburg şehrinde verildi.

İngiliz danışmanlık şirketi Skytrax tarafından yapılan ankete dünyanın 95 değişik ülkesinden 15.4 milyonu aşkın yolcu katıldı ve Swiss havayolu şirketini “Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi” olarak seçti. Anket kapsamında dünya genelinde 160 havayolu şirketi değerlendirildi.

Swiss Ürün ve Hizmet Bölümü Müdürü Markus Binkert almış oldukları ödülü şu sözlerle değerlendirdi: “Bu ödülün doğrudan yolcularımız tarafından verilmiş olmasından olağanüstü memnuniyet duymaktayız.” Hamburg ‘ta yapılan törende Swiss havayolu şirketi ve çalışanlar adına ödülü kabul eden Markus Binkert söz konusu ödülün gerek yerde gerekse havada sundukları kaliteli hizmetlerin yolcular tarafından kabul gördüğünü kanıtladığını ifade etti.

Kaliteli hizmet anlayışına yönelik yatırımlar kapsamında 20 Nisan tarihinden itibaren yeni bir hizmet daha başlatılıyor: Airbus A330-300 uçaklarının kullanıma başlanmasıyla birlikte yolcular uzun menzil uçuşlarında First, Business ve Economy sınıflarında daha da nitelikli hizmet alabilecekler.

Swiss Innternational Air Lines Türkiye’den seyahat edecek yolculara , Zürih aktarmalı olarak, yeni yaz tarifesinde sunduğu toplam 90 destinasyona cazip fiyatlarla ulaşım olanağı sunuyor.

Avrupa'nın en iyisi seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 9 yıl önce
ben 4 kez uçtum hiçbirinde de thy den daha iyi oldugu bir nokta bulamadım... kokpit haric tabi, pilotların crm kulturunun daha gelişmiş oldugundasn suphe yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
swiss lufthansa tarafindan satin alindigindan beri belini dogrulttu.filosunda dc10 yada md11 bulunmamakta ki filolarindaki tek demode model avroliner´lardir.bunlarda yakinda embraer e195 ler ile yenilenecek.swiss in en sevdigim yani personelin herzaman güleryüzlü olmasi,özellikle kaptan pilotun ucaga binen yolculari kapida selamlamasi... yemekleri aksam ucuslarinda gayet güzel bence.thy den sonra tercih ettigim ikinci sirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bazi havayollari demode uçaklarla uçuyor ve kaza yapmiyor. Mesela OLYMPIC tüm avrupaya ve orta doguya demode THYnin elden çikardigi Boeing737/400 lerle uçuyor ve filosunda yalniz modern 4 Airbus A3400 var. THY gibi Boeingden ve Airbusten 100 adet yeni uçak alacak parasi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Swiss air in 86 tane ucagi var 2002 de kuruldu bu sirket...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000