14 Haziran 2016, Salı 09:34:46

Avrupa Konseyi'nden vize açıklaması

Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Avrupa Birliği'nin Türklere vizesiz seyahat vermeye yaklaştığını söyledi.
  • Türk halkının başını yıllardır bu beladan kurtarmayan yine Türk halkının kırmızı ve yeşil pasaport taşıyanlarıdır.
  • yalan soyluyor. 3 saniyede 100.000 kere karar degisiyo. tam bir yalanci sahtekar komunist.
  • isterim ters kose yapip Turkiye ab ye vize koysun , sonra onar dusunsun elini kolunu sallayarak gelmis neymis , ne olacak çok çok birkaç yuzmilyon para kaybederiz Onurlu olmak parali olmaktan iyimidir iyidir bence
  • vize verilmesi konusunda en buyuk sorun erdogandir.. teror yasasini degistirmek istemiyor, peki teror derken pkk mi, hayir eline silah almamis teror orgutu kapsamini degistirmiyor, buda cemaat icin konulan terorler mucadele kanunu.. simdi ab win degidtirin dedigi teror kanunu degismezzse turkiyenin terör orgutu dedigi cemaat ,ab tarafindan teror orgutu kabul edilmeyecegi icin otomatikman tum temat uyelerine ab den siginma hakki doguyor.. ordain ab degisitirn ,silahsiz tear orgutu olmaz diyor, bizimki 17 25 ten kuyruk acisi oldugu icin inat ediyor, gorusmeler burada tikaniyor.. davutoglu yapacakti, altindna koltugunu cektiler..

Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Avrupa Birliği'nin Türklere vizesiz seyahat vermeye yaklaştığını söyledi.

Almanya'nın Bild gazetesine konuşan Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Türklere ne zaman vize serbestisinin verileceğine yönelik bir soruya, "Bütün şartları istisnasız olarak yerine getirdiklerinde" dedi.

Avrupa Konseyi Başkanı Tusk görüşmelerin kesinlikle en az ekim ayına kadar süreceğini ancak Türkiye'ye vize muafiyetine gittikçe yaklaştıklarını belirtti.

Avrupa'ya vizesiz seyahat anlaşması, Türkiye'nin terörle mücadele yasalarıyla ilgili anlaşmazlıktan dolayı askıya alınmıştı.

Türkiye güvenliğine tehdit oluşturan unsurlarla mücadele edebilmek için bu yasalara ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Avrupa Konseyi'nden vize açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Kırmızı yeşil(karpuz) ~ 2 yıl önce
Türk halkının başını yıllardır bu beladan kurtarmayan yine Türk halkının kırmızı ve yeşil pasaport taşıyanlarıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
brexit- f. eu ~ 2 yıl önce
yalan soyluyor. 3 saniyede 100.000 kere karar degisiyo. tam bir yalanci sahtekar komunist.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mumu ~ 2 yıl önce
isterim ters kose yapip Turkiye ab ye vize koysun , sonra onar dusunsun elini kolunu sallayarak gelmis neymis , ne olacak çok çok birkaç yuzmilyon para kaybederiz Onurlu olmak parali olmaktan iyimidir iyidir bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
vize verilmesi konusunda en buyuk sorun erdogandir.. teror yasasini degistirmek istemiyor, peki teror derken pkk mi, hayir eline silah almamis teror orgutu kapsamini degistirmiyor, buda cemaat icin konulan terorler mucadele kanunu.. simdi ab win degidtirin dedigi teror kanunu degismezzse turkiyenin terör orgutu dedigi cemaat ,ab tarafindan teror orgutu kabul edilmeyecegi icin otomatikman tum temat uyelerine ab den siginma hakki doguyor.. ordain ab degisitirn ,silahsiz tear orgutu olmaz diyor, bizimki 17 25 ten kuyruk acisi oldugu icin inat ediyor, gorusmeler burada tikaniyor.. davutoglu yapacakti, altindna koltugunu cektiler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ist ~ 2 yıl önce
Anma zırvalamışsın be
~ 2 yıl önce
zirva diyene ~ 2 yıl önce
zirvalamissin diyen arkadasa vize kosullari ile ilgili haberlere tekrar bak derim, 72 kosulun 70i davutoglu zamaninda yerine getirilmisti, 2 tane teror ile mucadele degisikligi kalmisti.. bunlarda teror orgutu tanimi ile ilgili olanlar, silahli teror okk tanimi degil, erdogan kisisel sebeblerle muhalefet edince bu aybasi yururluge girmesi gereken is rafa kalkti.. cemaati teror orgutu kapsamina sokmasindan dolayi yoksa yuzlerce okula sirkete kafasina gore el koydugu ortaya cikiyor, dogrudan bu arkadaslara avrupada siginma hakki doguyor.. havuz gazetesi okuma arkadas, biraz arastir..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000