18 Mayıs 2016, Çarşamba 09:45:35

ATÜ'den yaz kampanyası

Yaz sezonunun gelişiyle birlikte ATÜ Duty Free mağazalarında sezona uygun ürünlere ait çeşitli kampanyalar yolcuları bekliyor.
  • Şimdi reklamlar..
  • Millet havalimanına girince ışıltılı dükkanlarda kendini kaybedip, bilinçsizce alışveriş yapıyor olsa gerek. Ben bugüne kadar bu dutyfreelerde ucuz birşeye rastlamadım.Örnek TOBLERONE GOLD 400G 8.50EUR = 29TL aynı ürün Ankara Çağdaş marketlerde 9,99TL. Yanlışlık yapmadığımı belirtmek için yazıyorum tam 19TL daha ucuz .

Yaz sezonunun gelişiyle birlikte ATÜ Duty Free mağazalarında sezona uygun ürünlere ait çeşitli kampanyalar yolcuları bekliyor.
“Yaza Merhaba” konsepti ile Mayıs ayında başlayan ve Haziran sonuna kadar sürecek olan avantajlı ürünlerin oluşturduğu kampanya, İstanbul Atatürk Havalimanı gümrüksüz satış mağazalarında dünyaca ünlü lüks markalara ait geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Giorgio Armani, Biotherm, Davidoff, Calvin Klein, Dolce&Gabbana gibi markalara ait parfümler bu kampanya içerisinde yaz sezonuna uygun ürünleri ile dış hatlar terminali gidiş ve geliş katında satışa sunuluyor.

Ayrıca, 18-23 Mayıs tarihlerini kapsayan Garanti Bankası ile yapılan diğer bir kampanya fırsatı da yolcuları bekliyor. Tek seferde 300 TL harcama yapan müşteriler 30 TL Bonus ya da 500 mil kazanabilecek. Kampanyaya katılabilmek için BonusFlash uygulaması üzerinden ilgili kampanya ekranına girilip “Hemen Katıl” seçeneğinin alışverişten önce seçilmesi gerekiyor. Kampanya Türkiye’deki ATÜ Duty Free mağazalarında (İstanbul, Ankara, İzmir, Gazipaşa, Bodrum) geçerli olacak ve müşteriler bir kez faydalanabilecekler.

ATÜ'den yaz kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar

Havacılık sitesi ~ 2 yıl önce
Şimdi reklamlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UçanKaçan ~ 2 yıl önce
10 küsür yıldır her sene % 2–3 fiyat artırarak pişen kurbağa misali kimsenin anlamayacağını sandınız. Tütün ürünleri.dışında yurtdışı duty free mağazaları ile rekabet edemez hale geldiniz. Artık dönüşte geldiğim havaalanından alıyorum, indiğimde ise bagajımı alıp çıkıyor ve zaman kazanıyorum. Bazı arkadaşlarım yabancıya gitmesin paramız diye buradan alırlardı, ama artık buradan doğru Fransaya gidiyor paralar artık.
ilginç ~ 2 yıl önce
Millet havalimanına girince ışıltılı dükkanlarda kendini kaybedip, bilinçsizce alışveriş yapıyor olsa gerek. Ben bugüne kadar bu dutyfreelerde ucuz birşeye rastlamadım.Örnek TOBLERONE GOLD 400G 8.50EUR = 29TL aynı ürün Ankara Çağdaş marketlerde 9,99TL. Yanlışlık yapmadığımı belirtmek için yazıyorum tam 19TL daha ucuz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000