09 Mayıs 2016, Pazartesi 10:27:14

Atlasglobal'den iki yeni hat daha

Atlasglobal Havayolları, Kopenhag ve Hamburg’a tarifeli seferlere başlıyor.
  • berbat ötesi bir şirket
  • Atlasglobal kesinlikle hızla büyüyen ve hizmet olarak mükemmel bir firma.Uçak içi hizmet ve cabin ekibi daima yardımcı oluyor ve güler yüzlü hizmet sunuyor.Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadık.Yeni hatlarını takip etmelisiniz uygun fiyatlarda ultra hizmet tebrikler .
  • Ben sürekli izmire ucuyorum ve sımdıyekadar bir sıkıntı yaşamadım. Hizmet ve konfor cok iyi herzaman tercih ettiğim bir şirket..
  • Geçtiğimiz 5nisan da atlasglobalin Paris charles de gaulle uçuşunda ilk defa bu şirketi tercih etmiştim ufak Bi nüans olacak ama Bir yolcunun Bir elinde bir çocuğu diğer elinde diğer çocuğu vardı 2.kaptan inip yolcunun bir çocuğunu kucağına alıp otobüse kadar yardımcı olmuştu yolcu hanıma.. O gün bugündür Atlas'ı tercih ederim sırf bu iyi kalpli güzel insanların hatrına..

Yurtdışı uçuş ağını hızla genişletmeye devam eden Atlasglobal, uçuş rotalarına Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ı ve Almanya’nın ikinci büyük şehri Hamburg’u da ekledi. Atlasglobal yolcuları, 24 Haziran’dan itibaren Kopenhag’a, 1 Temmuz’dan itibaren ise Hamburg’a İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Atlasglobal konforu ve kalitesi ile uçabilecek.

Atlasglobal’in Kopenhag seferleri, İstanbul Atatürk – Kopenhag Kastrup Havalimanı arası Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın beş günü gerçekleşecek. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:25’te kalkarak 12:50’de Kopenhag’da olacak; Kopenhag’dan ise saat 14:20’de kalkarak 18:30’da İstanbul’a varacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 177 Dolar’dan başlıyor.

Hamburg seferleri ise, İstanbul Atatürk – Hamburg Havalimanı arası her gün gerçekleşecek. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:40’ta kalkarak 13:00’te Hamburg’da olacak; Hamburg’dan ise saat 15:15’te kalkarak 19:25’te İstanbul’a varacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 159 Dolar’dan başlıyor.

Atlasglobal ile Kopenhag ve Hamburg hatlarında seyahat eden yolcular, diğer tüm Atlasglobal yurtdışı seyahatlerinde olduğu gibi, ücretsiz ikram ve Uçan Şef gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor.

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Kopenhag ve Hamburg’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Atlasglobal, Kopenhag ve Hamburg seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal'den iki yeni hat daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

adana ~ 2 yıl önce
berbat ötesi bir şirket

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜNEŞ ~ 2 yıl önce
Atlasglobal kesinlikle hızla büyüyen ve hizmet olarak mükemmel bir firma.Uçak içi hizmet ve cabin ekibi daima yardımcı oluyor ve güler yüzlü hizmet sunuyor.Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadık.Yeni hatlarını takip etmelisiniz uygun fiyatlarda ultra hizmet tebrikler .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnan bağcı ~ 2 yıl önce
Ben sürekli izmire ucuyorum ve sımdıyekadar bir sıkıntı yaşamadım. Hizmet ve konfor cok iyi herzaman tercih ettiğim bir şirket..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paris yolcusu ~ 2 yıl önce
Geçtiğimiz 5nisan da atlasglobalin Paris charles de gaulle uçuşunda ilk defa bu şirketi tercih etmiştim ufak Bi nüans olacak ama Bir yolcunun Bir elinde bir çocuğu diğer elinde diğer çocuğu vardı 2.kaptan inip yolcunun bir çocuğunu kucağına alıp otobüse kadar yardımcı olmuştu yolcu hanıma.. O gün bugündür Atlas'ı tercih ederim sırf bu iyi kalpli güzel insanların hatrına..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000