04 Ekim 2017, Çarşamba 13:01:53

Atlasglobal yaz sezonunu açtı

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal, 2018 yaz tarifesi biletlerini satışa sundu.
  • Atlas sineğin yağını bile çıkarır birde çalışanlarına sorun.. AFA iş garantili (!) rüyasıda bitti bakalım ne olacak
  • Atlas bu kışı çıkarsın gerisi kolay
  • Aferin be atlas
  • Ordu Giresun havalimanı ve Diyarbakır hatlarını bekliyoruz.En sevdiğim firma hele kabin memurları sanki melek gibiler.Çocuklarım bile atlasla uçalım diyorlar.Birde kaptan çok güzel anons yapmıştı eşimde bütün uçuş korkusunu yenmişti.O günden beri hep atlasla uçuyoruz.Biraz pahalı ama hak ediyor bence.

Global bir havayolu şirketi olma yolunda hedeflerine hızla ilerleyen Atlasglobal, 2018 yaz tarifesi biletlerini satışa sundu.

Uluslararası arenada izlediği büyüme stratejisi doğrultusunda uçuş ağına yeni destinasyonlar eklemeyi sürdüren Atlasglobal, 2018 yaz sezonu biletlerini satışa açtı.  Mikanos, Dalaman, Bodrum, İzmir ve Antalya gibi önde gelen tatil kentlerine biletlerinizi şimdiden alın, uygun fiyatlardan faydalanma şansını yakalayın.

Atlasglobal son olarak Business Class yolcularına 8 ay boyunca ‘sınırsız uçuş̧’ fırsatı sunan “Atlasglobal Unlimited” kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya Atlasglobal’in tarifeli uçuşlarının bulunduğu tüm parkurlarda, yurt dışı 3.500 USD ve yurt içi 3.500 TL’ye sınırsız uçuş imkanı sunuyor.

EkonomiPlus ile Özel Uçuş Keyfi

Atlasglobal EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcularına, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş sunarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetler sunuyor.

Business Class Ayrıcalığı

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Business Class’ta seyahat etmeyi tercih ederek seyahatlerini daha ayrıcalıklı bir hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, uçan şeflerin özenle hazırladığı zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçaktan V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal yaz sezonunu açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Sineğin yağı ~ 9 ay önce
Atlas sineğin yağını bile çıkarır birde çalışanlarına sorun.. AFA iş garantili (!) rüyasıda bitti bakalım ne olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IL ~ 9 ay önce
Atlas bu kışı çıkarsın gerisi kolay

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tr38 ~ 10 ay önce
Aferin be atlas

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Or-Gi ve Diyarbakır ~ 10 ay önce
Ordu Giresun havalimanı ve Diyarbakır hatlarını bekliyoruz.En sevdiğim firma hele kabin memurları sanki melek gibiler.Çocuklarım bile atlasla uçalım diyorlar.Birde kaptan çok güzel anons yapmıştı eşimde bütün uçuş korkusunu yenmişti.O günden beri hep atlasla uçuyoruz.Biraz pahalı ama hak ediyor bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000