31 Ocak 2017, Salı 12:59:52

AtlasGlobal ve Air France resmen imzaladı

Atlasglobal ve Air France 30 Ocak 2017 tarihinde imzaladıkları anlaşma ile güçlerini birleştirdi. İki büyük havayolu şirketi arasında yapılan anlaşmayla Atlasglobal ve Air France yolcularına yeni seyahat imkanları sunuluyor. Atlasglobal yapılan anlaşmayla haftanın her günü olan Paris uçuşlarında sefer sayısını 3’e çıkardı.
  • Biraz vicdan varsa IST operasyonda calısan arkadaşların çalışma saatleri kontrol edilsin. Mesai verilmiyor. Fazla mesai talep etmeyeceğim diye zorla kağıt imzalatılıyor. Uçuş iptal oldu diye off olan adamı akşamın 5inde işe çağırıyorlar. Uçuş iptal olur diye insanlar offun da bile şehir dışına çıkamıyor (paşa yasak, Garnizon terk yasak- askeriye sanki!!!!)
  • Bu yaşlı filoyu ve satılık 2.pilot pozisyonunu,dönen bir sürü dalavereyi bilse :)
  • Herşeyiyle mükemmel ama Ercan havalimanında bir felaketsiniz. Çalıştığınız şirket sürekli eylem yapıyor. İnanılmaz müşteri kaybınız var. NAsıl olacak bu işler ?
  • Murat Bey gençlerin umudusunuz Allah size güç ve dirayet versin Başarılarınız daim olsun

Atlasglobal ve Air France 30 Ocak 2017 tarihinde imzaladıkları anlaşma ile güçlerini birleştirdi. İki büyük havayolu şirketi arasında yapılan anlaşmayla Atlasglobal ve Air France yolcularına yeni seyahat imkanları sunuluyor. Atlasglobal yapılan anlaşmayla haftanın her günü olan Paris uçuşlarında sefer sayısını 3’e çıkardı. 

Anlaşma kapsamında Atlasglobal yolcuları Paris aktarmalı olarak Biarritz, Bordeaux, Lyon, Marsilya, Montpellier, Nice, Toulouse, Cezayir (Algiers), Fas (Casablanca, Rabat) ve Tunus (Tunis)’a uçabilecek. Air France yolcuları ise İstanbul Atatürk Havalimanı aktarmalı olarak Adana, Antalya, Bodrum, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, Gürcistan (Tiflis), İran (Tahran), Kuveyt (Kuwait City) ve Birleşik Arap Emirlikleri (Sharjah)’a uçuş gerçekleştirebilecek.

Anlaşmaya ilişkin konuşan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “Avrupa’nın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Air France ile yaptığımız ortak uçuş anlaşmamız Avrupa’da istikrarlı büyüme stratejimizin en önemli adımlarından biri. Air France ile yaptığımız ortak uçuş anlaşması ile haftanın her günü gerçekleştirdiğimiz Paris uçuşlarımızı günde 3 sefere çıkardık. Aynı zamanda uçuş noktalarımıza Paris uzantılı olarak 11 yeni hat ekledik. İş adamları artık istedikleri saatlerde iş seyahatlerini gerçekleştirebilecek, günü birlik Paris’e seyahat edebilecek. Air France ile ortak uçuş başlatmamız Atlasglobal’in uluslararası hizmet standartlarının global ölçekte büyük havayolları tarafından da kabul gördüğünün kanıtıdır. Air France ile işbirliğimizin hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Air France – KLM Kıdemli Başkan Yardımcısı Barry ter Voert ise ortak uçuş anlaşmasına ilişkin şunları söyledi: “Zorlu bir rekabet ortamında Atlasglobal, Air France için İstanbul hattında mükemmel bir ortak. Bu ortaklıkla yolcularımıza Paris – İstanbul hattı üzerinde uygun saatler sunmaya ek olarak Paris-Charles de Gaulle’den global uçuş ağımıza ve Istanbul ötesinde yeni uçuş noktalarına ulaşabilme imkanı sağlıyoruz. Bu anlaşma kapsamında müşteri odaklı ve mükemmel uçuş deneyimi sunan bir ortakla çalışmaktan çok memnunuz.”

Uçuş Saatleri

AF1391: Kalkış - Istanbul Atatürk Havalimanı 07:15, Varış - Paris-Charles de Gaulle 8:55;
KK6033: Kalkış - Istanbul Atatürk Havalimanı 11:50, Varış - Paris-Charles de Gaulle 13:40;
AF1891: Kalkış - Istanbul Atatürk Havalimanı 19:35, Varış - Paris-Charles de Gaulle 21:15.

AF1890: Kalkış - Paris-Charles de Gaulle 12:30, Varış - Istanbul Atatürk Havalimanı 17:55;
KK6034: Kalkış - Paris-Charles de Gaulle 14:30, Varış - Istanbul Atatürk Havalimanı 20:05;
AF1390: Kalkış - Paris-Charles de Gaulle 18:35 Varış - Istanbul Atatürk Havalimanı 00:05.

AtlasGlobal ve Air France resmen imzaladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Karanlık yüzü.... ~ 2 yıl önce
Biraz vicdan varsa IST operasyonda calısan arkadaşların çalışma saatleri kontrol edilsin. Mesai verilmiyor. Fazla mesai talep etmeyeceğim diye zorla kağıt imzalatılıyor. Uçuş iptal oldu diye off olan adamı akşamın 5inde işe çağırıyorlar. Uçuş iptal olur diye insanlar offun da bile şehir dışına çıkamıyor (paşa yasak, Garnizon terk yasak- askeriye sanki!!!!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air france ~ 2 yıl önce
Bu yaşlı filoyu ve satılık 2.pilot pozisyonunu,dönen bir sürü dalavereyi bilse :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Global Atlas ~ 2 yıl önce
Herşeyiyle mükemmel ama Ercan havalimanında bir felaketsiniz. Çalıştığınız şirket sürekli eylem yapıyor. İnanılmaz müşteri kaybınız var. NAsıl olacak bu işler ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçan at ~ 2 yıl önce
hocam binme atlasa o zaman. uçan at pegasusa bin
Grev ~ 2 yıl önce
Geçenlerde yine kapıda toplanmış eylem yapıyorlardı. Bence bilet alacaklar dikkat etsin. Her an her şey olabilir.
Uçan At ~ 2 yıl önce
Neye bineceğimizi sizlere mi soracağız. Ben sadece Ercan rezilliğinden bahsettim. Diğer hatlarda sıkıntı yok. Grev ve eylemle uğraşacağınıza işinize bakın.
Büyüksün ~ 2 yıl önce
Murat Bey gençlerin umudusunuz Allah size güç ve dirayet versin Başarılarınız daim olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saydam ~ 2 yıl önce
Ümit mi.. Para için yapmayacakları şey yok bırakın bu işleri. Milletin kanını eme eme bu hale geldiler. Rabbim ıslah etsin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000