07 Mayıs 2015, Perşembe 14:36:20

ATLASGLOBAL PARİS'E UÇUYOR

Global alanda büyüme stratejileri kapsamında, yurtdışı uçuş ağını yeni noktalar ekleyerek genişletmeye devam eden Atlasglobal Havayolları, Temmuz ayı itibariyle Fransa’nın başkenti Paris’e uçmaya başlıyor. “Uçan Şef”lerin hazırladığı ikramlarla gerçekleşecek Paris uçuşlarının biletleri 67 Euro’dan başlayan özel fiyatlarla satışa sunuldu.
  • 6-7 aylık hamile çalışanlarınj hala uçuruyor, geçen bindiğim uçakta bariz kızın karnı burnunda yolcu karşılıyordu. E acil bir durum olsa yolcuları nasıl tahliye edecek? Uçuş güvenliği nerde?
  • Biri onur air ercan hizmetlerinden bahsetmiş. Eski kthy çalışanları hizmet veriyor orada. Son 6 aydır akılları fikirleri grev hazırlığında sendika çalışma yapıyor. Aman dikkat edin.
  • Helal olsun Atlas global'e.
  • Hayırlı olsun diyelim

Uluslararası arenada büyüme hedefleri ile dikkat çeken Atlasglobal Havayolları, yurtdışı uçuş ağına yeni bir nokta daha ekleyerek Temmuz ayından itibaren Paris’e uçmaya başlıyor.  

10 Temmuz 2015 tarihinden itibaren başlayacak Atlasglobal’in Paris uçuşları haftanın her günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na gerçekleşecek. Uçuşlar İstanbul’dan saat 13:25’de kalkarak 16:10’da Paris’te olacak; Paris’ten ise saat 17:10’da kalkarak 21:30’da İstanbul’a varacak.

Atlasglobal yolcuları Adana, Antalya, Bodrum, İzmir ve Gaziantep’ten de uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Paris’e rahatça seyahat edebilecek.

ATLASGLOBAL PARİS'E UÇUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Hostes ~ 3 yıl önce
6-7 aylık hamile çalışanlarınj hala uçuruyor, geçen bindiğim uçakta bariz kızın karnı burnunda yolcu karşılıyordu. E acil bir durum olsa yolcuları nasıl tahliye edecek? Uçuş güvenliği nerde?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Biri onur air ercan hizmetlerinden bahsetmiş. Eski kthy çalışanları hizmet veriyor orada. Son 6 aydır akılları fikirleri grev hazırlığında sendika çalışma yapıyor. Aman dikkat edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Helal olsun Atlas global'e.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hayırlı olsun diyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000