21 Nisan 2015, Salı 15:51:35

ATLASGLOBAL KAZAKİSTAN'A BAŞLADI

Yakın zamanda gerçekleştirdiği kurumsal kimlik değişimi ile “Global” projesinin ilk adımlarını atan ve tarifeli uçuş ağını yurtdışında genişleteceğini duyuran Atlasglobal Havayolları’nın Antalya’dan Almatı’ya ilk tarifeli uçuşu dün gerçekleşti. Atlasglobal’in Antalya’dan Kazakistan’ın başkenti Astana’ya uçuşları da 26 Nisan günü başlıyor.
  • Atlas'ın hostesleri bir harika. Mümkün olduğunca Atlasglobal'i tercih ediyorum uçuşlarımda.Ve kabin Memurlarına hayranım. Bukadar güzel,asil,kibar güler yüzlü sanki hepsini özenle seçmişler Kutluyorum
  • 10:42 :)))) 12 senedir kaptan demedim. 12 senedir tanıyorum dedim. Zihinsel engelli kardeşim benim.
  • Hayrli ucslar arkadslarr;kazasız belasiz olsun.Ayt deliler slm lar SA
  • asgari ucrete ve de sozlesmesiz ucur, sonra iki gule yuzu gorunce herkes mutlu sansınlar.

Yenilenen kurumsal kimliği ve vizyonu ile duyuran Atlasglobal, yurtdışı uçuş ağını genişletmeye Kazakistan ile devam ediyor.

Uzun yıllardır Kazakistan’a gerçekleştirdiği Charter seferlerde sunduğu hizmet kalitesi ile Kazakistanlı yolcuların öncelikli tercihi haline gelen Atlasglobal, dün (20 Nisan 2015) Antalya’dan Almatı’ya ilk tarifeli uçuşunu gerçekleştirdi.

Atlasglobal yöneticileri, ilk uçuş için düzenlenen etkinlikte kokpit ve kabin ekibine çiçekler verirken yolculara da süpriz ikramlarda bulundu. Atlasglobal’in Antalya’dan Kazakistan’ın başkenti Astana’ya tarifeli uçuşları da 26 Nisan günü başlıyor.

Atlasglobal’in Antalya’dan Almatı uçuşları haftada 3 sefer, Astana uçuşları ise haftada 4 sefer gerçekleşiyor  ve EkonomiPlus’ta seyahat eden yolculara 77cm genişliğindeki deri koltuklarda konforlu bir yolculuk sunuluyor. Atlasglobal yolcuları Kazakistan uçuşlarında 25 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor.

ATLASGLOBAL KAZAKİSTAN'A BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Atlas'ın kızları ~ 3 yıl önce
Atlas'ın hostesleri bir harika. Mümkün olduğunca Atlasglobal'i tercih ediyorum uçuşlarımda.Ve kabin Memurlarına hayranım. Bukadar güzel,asil,kibar güler yüzlü sanki hepsini özenle seçmişler Kutluyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
10:42 :)))) 12 senedir kaptan demedim. 12 senedir tanıyorum dedim. Zihinsel engelli kardeşim benim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cok iyi ~ 3 yıl önce
Ben o kaptani manken yada figuran saniyordum demek gercekten kaptanmis cok iyi ya demek kendi ekibini reklamda oynatmislar
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hayrli ucslar arkadslarr;kazasız belasiz olsun.Ayt deliler slm lar SA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emir eri ~ 3 yıl önce
asgari ucrete ve de sozlesmesiz ucur, sonra iki gule yuzu gorunce herkes mutlu sansınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000