30 Aralık 2017, Cumartesi 10:29:59

Atatürk Havalimanı'nda yılbaşı yoğunluğu

Yeni yıla yurt dışında girmek isteyenler Atatürk Havalimanında yoğunluğa neden oldu. Müzik, sanat, ve spor camiasından ünlü isimler de havalimanına akın etti.
  • siradan bi gun, uc bes havaii fisek instagram fotografi icin cektiginiz cileye yazik. kafayi cekmeyi marifet zannediyolar. sonra da zam isteriz. bi sg. para bitmez sizde.
  • Barcelona'dan selamlar... herkese mutlu yıllar dilerim..
  • Ne hale getirdiler bu ulkeyi ne guzel ozgur bir ulkeydik( kandirildik demelerinden biktim artik yilbasi ozgurlugumuz kalmadi bu ulkede) birak guvenligimiz
  • Az iş çok para....Happy new year.
  • B kontuarini niye sansürlediniz
  • ben bu milleti çözemedim cidden PARA var mı yok mu!!! varsa neden hep ağlıyorlar:)

Yeni yıla yurt dışında girmek isteyenler Atatürk Havalimanında yoğunluğa neden oldu. Müzik, sanat, ve spor camiasından ünlü isimler de havalimanına akın etti.
Yılbaşına iki gün kala, 2018’e yurt dışında girmek isteyenler hava ulaşımını tercih edince Atatürk Havalimanında zaman zaman yoğunluk yaşandı. Gün içerisinde dış hatlar terminaline gelen yolcular, kontuar ve pasaport kontrol noktalarında uzun kuyruklar oluşturdu.

Ünlü isimler de havalimanına akın etti

Tatilcilerin yanı sıra çok sayıda ünlü isim de havalimanına akın etti. Ünlü şarkıcı Alişan, oyuncu Tarık Ünlüoğlu ve şarkıcı Serkan Kaya gibi ünlü isimler yurt dışına çıktı. Fenerbahçeli futbolcu Mauricio Isla da model sevgilisi Gala Caldirola ile birlikte yılbaşı tatilini geçirmek üzere Paris’e gitti.

Yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak ünlü şarkıcı Deniz Seki de geldiği Atatürk Havalimanı’nda yeni yıla ilişkin verdiği mesajda, “Yeni yıl benim için çok önemli çünkü özgürlüğüme kavuşmamın senesi. Herkese yeni yılda önce sağlık, başarı, mutluluk, şans bolluk ve özgürlük dolu bir sene diliyor. Hepimiz adına şahane bir yıl olsun. Kıbrıs’a gidiyoruz. Hem yarın akşam hem de yılbaşı akşamı için büyün aile gidiyoruz” dedi.

Yılbaşında ailece Fransa’ya tatile gittiklerini belirten Çetin Çağla, “Aslında tatilimiz çok planlı değildi sonradan karar verdik. Ablamızın yanına Paris’e gidiyoruz. 2018 inşallah ülkemize huzur ve barış dolu bir yıl olarak geçmesini diliyorum” diye konuştu.

Bir başka yolcu Onur Güleç ise, “Yeni yıl tatili için Graz’a gidiyoruz. Yaklaşık 4 ay önce uygun fiyata bilet almıştık. Kalabalık bir grupla gidiyoruz. Herkese sağlık, mutluluk ve bol para diliyorum” dedi.

Yoğunluğun 31 Aralık Pazar gününe kadar sürmesi bekleniyor.

Atatürk Havalimanı'nda yılbaşı yoğunluğu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

hayrullah ~ 1 yıl önce
siradan bi gun, uc bes havaii fisek instagram fotografi icin cektiginiz cileye yazik. kafayi cekmeyi marifet zannediyolar. sonra da zam isteriz. bi sg. para bitmez sizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vecihi ~ 1 yıl önce
Bırakın insanlar istediği gibi tatil yapsın eğlensin.
Jakku ~ 1 yıl önce
Barcelona'dan selamlar... herkese mutlu yıllar dilerim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ulkeye ~ 1 yıl önce
Ne hale getirdiler bu ulkeyi ne guzel ozgur bir ulkeydik( kandirildik demelerinden biktim artik yilbasi ozgurlugumuz kalmadi bu ulkede) birak guvenligimiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tembelhane ~ 1 yıl önce
Az iş çok para....Happy new year.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dedi teknisyen ~ 1 yıl önce
"az iş çok para" - teknisyen
Hehe ~ 1 yıl önce
B kontuarini niye sansürlediniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B kontuarının muhtarı ~ 1 yıl önce
Sanane
para ~ 1 yıl önce
ben bu milleti çözemedim cidden PARA var mı yok mu!!! varsa neden hep ağlıyorlar:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeni Gelin ~ 1 yıl önce
Hem ağlarım hem giderim.....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000