16 Haziran 2017, Cuma 11:43:51

Atatürk Havalimanı'nda yılan paniği

Atatürk Havalimanı’nda teknik bakımları yapılan uçağın kuyruk kısmında bulunan bir yılan heyecana neden oldu.
  • Bende gormustum trabzonda ofun bir koyundeydim. Rengi siyah ve kisaydi. Cok korkmustum 16 yil onceydi. Bidaha adimi atmadim o tarafa.
  • Evet ithal yılana benziyor, türk yılanı genellikle siyah olur. Ama istanbulun kirliliğinden insanları gibi yılanda mutasyonada uğramış olabilir. Eski kçekmece istasyonunun tavanında keler görmüştüm, gözlerime bakıp üzerime zıpladı. Yurtdışından geliyorum ve istanbulda fotoğraf çekmeyi seviyorum. İstanbulun en ücra köşelerinde birçok mutasyona uğramış hayvanlara rastlamak mümkün. Vahşi martılar, kedi büyüklüğünde fareler, yılan ve keler karışımı sürüngenler, akrepler, trafik kurallarına uymayan ve küfür eden insanlar gibi.
  • Onuda biz hallederiz TGS
  • Florya tesislerindeki Parka bırakmışlar. Ben oraya bidaha gitmem.

Atatürk Havalimanı’nda teknik bakımları yapılan uçağın kuyruk kısmında bulunan bir yılan heyecana neden oldu.

Atatürk Havalimanı’ndaki hangarlarda teknik bakımları yapılan yabancı bir havayolu şirketine ait uçağın kuyruk bölümünde yılan bulundu. Elevator olarak bilinen kanatçığın içine gizlenen yılan, uçağın bakımını gerçekleştiren teknisyenler tarafından fark edildi.

Kısa süreli uğraş sonunda yılan kanadın içinden çıkarılarak doğaya salındı.

©AirportHaber

Atatürk Havalimanı'nda yılan paniği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Karadeniz ~ 1 yıl önce
Bende gormustum trabzonda ofun bir koyundeydim. Rengi siyah ve kisaydi. Cok korkmustum 16 yil onceydi. Bidaha adimi atmadim o tarafa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haj-İst ~ 1 yıl önce
Evet ithal yılana benziyor, türk yılanı genellikle siyah olur. Ama istanbulun kirliliğinden insanları gibi yılanda mutasyonada uğramış olabilir. Eski kçekmece istasyonunun tavanında keler görmüştüm, gözlerime bakıp üzerime zıpladı. Yurtdışından geliyorum ve istanbulda fotoğraf çekmeyi seviyorum. İstanbulun en ücra köşelerinde birçok mutasyona uğramış hayvanlara rastlamak mümkün. Vahşi martılar, kedi büyüklüğünde fareler, yılan ve keler karışımı sürüngenler, akrepler, trafik kurallarına uymayan ve küfür eden insanlar gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tav dhmi nerde ~ 1 yıl önce
Onuda biz hallederiz TGS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gurbetci ~ 1 yıl önce
Florya tesislerindeki Parka bırakmışlar. Ben oraya bidaha gitmem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000