05 Ağustos 2015, Çarşamba 13:07:58

Atatürk Havalimanı’nda sağlık rezaleti

Atatürk Havalimanı'nda Gözen Güvenlik Şirketi’nde çalışan bir personeli sara krizi tuttu. İç Hatlar C Blok Zemin katta yaşanan sağlık rezaleti de işte o anda başladı. Acıbadem Sağlık tarafından revir hizmeti verilen personel bir saat müdahalesiz ambulâns beklemek zorunda kaldı. İşte detaylar.
  • Epileptik nöbet geçiren kişinin başında hemşire bulunması yeterli doktora gerek tok aksi bir durum yoksa tabi hastaneye de gerek yok aslında hastanın bir süre istirahat etmesi yeterli bu haber bence bilinçsizce yazılmış ...
  • Ben de sara hastasıyım ve zaten nöbet gecirdiyse bir kişi, artık konuşmasını beklemekten başka yapacak bişey yoktur. Bu ameliyat masasında da böyledir, koridorda da. Yani şişirilmiş haber üzerine, bilgisi olmayanların yorumlarının olduğu klasik türkiye skandalı
  • yazıklar olsun boyle yönetime..
  • Bu şirketin doktoru zaten günde 2 saat yerinde duruyor, Doktor var mı var,gerisi teferruat şirket yönetimi için,insanın Degeri ne kadar az birkez daha göstermiş oldular bize..!

Atatürk Havalimanı’nda tam bir sağlık rezaleti yaşandı. Gözen Güvenlik Şirketi’nde çalışan bir personel sara krizi geçirdi. Gözen Güvenlik Şirketi çalışanlarına acil durumlarda sağlık hizmeti vermek için Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali C Blok Zemin Kat’ta hizmet veren Acıbadem Hastaneleri’nin reviri tam bir skandala imza attı.

Sara krizi geçiren personel önce havalimanı koridorlarında bekletildi. Görevli hemşire hastayla konuşmaya çalışırken doktorun da olmaması hizmetin ciddiyetinin sorgulanmasına neden oldu. Bu sırada havalimanında ne bir sedye bulunabildi ne de Port Clinik’ten destek istendi.

Tepkiler üzerine revire alınan sara hastası Gözen çalışanı personel, burada da dakikalarca bekletildi. Daha sonra hemşire sağı solu arayarak destek istedi. Acıbadem Sağlık hizmetlerinden ambulans istenmesine rağmen ambulans 1 saat sonra gelebildi.

Bu sırada personele oksijen tüpü bağlandı. Ancak sara hastası personeli bir saatten fazla kaderi ile baş başa bırakılması Acıbadem hastanelerini bir kez daha sorgular hale getirdi.

Hasta daha sonra ambulans ile hastaneye gönderildi.©AirportHaber

 

Atatürk Havalimanı’nda sağlık rezaleti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

person ~ 1 yıl önce
Epileptik nöbet geçiren kişinin başında hemşire bulunması yeterli doktora gerek tok aksi bir durum yoksa tabi hastaneye de gerek yok aslında hastanın bir süre istirahat etmesi yeterli bu haber bence bilinçsizce yazılmış ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ferdi ~ 3 yıl önce
Ben de sara hastasıyım ve zaten nöbet gecirdiyse bir kişi, artık konuşmasını beklemekten başka yapacak bişey yoktur. Bu ameliyat masasında da böyledir, koridorda da. Yani şişirilmiş haber üzerine, bilgisi olmayanların yorumlarının olduğu klasik türkiye skandalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
yazıklar olsun boyle yönetime..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
people ~ 3 yıl önce
Bu şirketin doktoru zaten günde 2 saat yerinde duruyor, Doktor var mı var,gerisi teferruat şirket yönetimi için,insanın Degeri ne kadar az birkez daha göstermiş oldular bize..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000