13 Temmuz 2017, Perşembe 09:34:42

Atatürk Havalimanı'nda köpek alarmı

Atatürk Havalimanı’nda aprona giren sahipsiz bir köpek, havalimanı ekiplerini harekete geçirdi.
  • Feto'culerden olabilir mi?
  • A'RÂF-176: Dileseydik onu, o ayetlerle yüceltirdik. Ama o, yere saplandı, iğreti arzularına uydu. Onun durumu şu köpeğin durumuna benzer: Üstüne varsan dilini sarkıtarak solur, kendi haline bıraksan dilini sarkıtarak solur. Ayetlerimizi yalanlayan toplumun örneği işte budur. Bu hikayeyi anlat ki düşünüp taşınabilsinler.
  • Havalimanı değil hayvanat bahçesi. Özellikle thy iç hat cıp bölgesinde personelin defayetle kedi köpek besleyerek bu hayvanların havalimanını sahiplenmesi ne neden olmaktadır. Bu hayvanlarda zaman içinde apron ofis büroya kaçak yollardan giriş yapmaktadır...
  • Ay kiyamam canim benim :( Insallah kaza olmaz

Atatürk Havalimanı’nda aprona giren sahipsiz bir köpek, havalimanı ekiplerini harekete geçirdi.

Atatürk Havalimanı’nda öğlen saatlerinde aprona sahipsiz bir köpek girdi. Apronda dolaşan köpeği gören bir pilot ise durumu hemen hava trafik kontrolörlerine bildirdi. Kule görevlileri ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) hayvanlarla mücadele timi ile iletişime geçerek ekipleri köpeğin görüldüğü yere yönlendirdi.

Olayla ilgili diyaloglar ise telsiz konuşmalarına yansıdı. Köpeği gören pilot “Efendim köpek pist başlangıcından güneye gitti” diyerek hava trafik kontrolörlerini uyarıyor. Kule görevlileri ise “Son gördüğünüz noktayı tekrar eder misisiniz lütfen” diyerek pilottan köpeği gördüğü yere ilişkin teyit istiyor. Pilot, “Şuan aracın durduğu noktada pozisyona göre sağında ondan sonra otların arasında kayboldu”, kule ise “Anlaşıldı” şeklinde cevap veriyor.

Bunun üzerine harekete geçen ekipler sahipsiz köpeği bulmak için çalışma başlattı. Hayvanlarla mücadele timinin tüm aramalarına rağmen köpek bulunamadı. Sahipsiz köpeğin havalimanını çevreleyen tellerden kaçmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Atatürk Havalimanı'nda köpek alarmı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Kopek ~ 12 ay önce
Feto'culerden olabilir mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ ve Köpekler ~ 12 ay önce
A'RÂF-176: Dileseydik onu, o ayetlerle yüceltirdik. Ama o, yere saplandı, iğreti arzularına uydu. Onun durumu şu köpeğin durumuna benzer: Üstüne varsan dilini sarkıtarak solur, kendi haline bıraksan dilini sarkıtarak solur. Ayetlerimizi yalanlayan toplumun örneği işte budur. Bu hikayeyi anlat ki düşünüp taşınabilsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Suat birol ~ 12 ay önce
Havalimanı değil hayvanat bahçesi. Özellikle thy iç hat cıp bölgesinde personelin defayetle kedi köpek besleyerek bu hayvanların havalimanını sahiplenmesi ne neden olmaktadır. Bu hayvanlarda zaman içinde apron ofis büroya kaçak yollardan giriş yapmaktadır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
P ~ 12 ay önce
Ay kiyamam canim benim :( Insallah kaza olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000