19 Nisan 2018, Perşembe 09:51:53

Atatürk Havalimanı'nda çirkin saldırı

Atatürk Havalimanı’nda yolcu alan UBER sürücüsünün aracına kimliği belirsiz 2 şahıs yumruk ve tekme atarak saldırdı.
  • bu taksicilere saldıran türk olamaz. tiplere bakın zaten hangi memleketten geldigini anlarsınız. Bu ülkenin fertleri olarak bu organizmalara bu kadar prim vermemeliyiz diyorum. Ortadoğudaki gibi şiddet tehdit şantaj çözüm olmamalı. Burası Istanbul. Anlayan anladı
  • İğrençsiniz sarı taksilerr
  • Havalimanında Çalışan tüm taksici arkadaşlar öncelikle araçlarına aldıkları yada alacakları kişilere saygılı olmaya gayretli olmalı , Uber dediğimiz firma ile hiç seyahat etmedim fakat yollarda gördüğüm kadarı ile hem araç içinde olan yolcuya hem de trafikte bulunan diğer sürücülere saygılı ve trafik kurallarına uyan kişilerden oluşuyor.Taksici kardeşlerimiz ise istanbul geneline bakıldığında UBER sürücü lerinin tam aksi haraketlerdeleR.Arkadaşlar unutmayınki Hizmet sektöründesiniz ekmek paranız için işin gereği ne ise ona göre hizmet verin.Plaka için bazı rakamlar ödemiş olabilirsiniz bu size hizmet vereceğiniz kişinin seyahat edeceği kurumu yada şekli engelleme hakkı vermez.YASAL YOL ne ise buna yönelmeniz her kes için hayırlı olacaktır.ŞİDDET çözüm değil unutmayalım .Ayrıca ATATÜRK havalimanı TÜRKİYE mizin dünyaya açılan kapısı ve orda hizmet veren tüm taksici kardeşlerimizin her haraketi ile TÜRKEYE için Eksi yada Artı kazanımlara neden olacaktır.
  • yine de havalimani taksisine binmem!!!

Atatürk Havalimanı’nda yolcu alan UBER sürücüsünün aracına kimliği belirsiz 2 şahıs yumruk ve tekme atarak saldırdı. Sürücünün hızla uzaklaştığı olayda saldırganlar peşinden koşarak aracı yakalamaya çalıştı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Olay, dün saat 12.00 sıralarında Bakırköy’deki Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerinde bir yolcu, UBER uygulamasından çağrı yaparak araç çağırdı. Kısa bir süre sonra havalimanına gelen sürücü yolcuyu aracına aldı. Ardından sürücü yoluna devam etmek istedi ancak kimliği belirsiz 2 şahıs, aracın önünü kesti. Şahıslar, aracın içerisine girmeye çalışan yolcuya bağırarak inmesini istedi. UBER sürücüsünün şahıslara tepki göstermesi sonucunda aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü kapıyı kapatarak uzaklaşmaya çalıştı. Ancak şahıslar yumruk ve tekmelerle araca saldırarak zarar verdi. Hızla uzaklaşan sürücünün peşinden koşan şahıslar bir süre sonra durdu. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yolcuyu indirmeye çalışıp, araca saldırdılar

Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, UBER aracı limana gelerek yolcuyu araca alıyor. Yolcunun araca bindiğini gören 2 şahıs ise araca girmeye çalışıyor. Yolcuya bağırarak inmesini söyleyen şahıslara sürücü tepki gösteriyor. Bunun üzerine şahıslarla sürücü arasında tartışma çıkıyor. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü aracıyla uzaklaşmaya çalışıyor. O esnada şahıslar araca yumruk ve tekme atıyor. Sürücü hızla uzaklaşırken, şahıslar bir süre aracın peşinden koşuyor. (İHA)

Atatürk Havalimanı'nda çirkin saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

mahmud ~ 4 ay önce
bu taksicilere saldıran türk olamaz. tiplere bakın zaten hangi memleketten geldigini anlarsınız. Bu ülkenin fertleri olarak bu organizmalara bu kadar prim vermemeliyiz diyorum. Ortadoğudaki gibi şiddet tehdit şantaj çözüm olmamalı. Burası Istanbul. Anlayan anladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tolga ~ 4 ay önce
İğrençsiniz sarı taksilerr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şiddett ~ 4 ay önce
Havalimanında Çalışan tüm taksici arkadaşlar öncelikle araçlarına aldıkları yada alacakları kişilere saygılı olmaya gayretli olmalı , Uber dediğimiz firma ile hiç seyahat etmedim fakat yollarda gördüğüm kadarı ile hem araç içinde olan yolcuya hem de trafikte bulunan diğer sürücülere saygılı ve trafik kurallarına uyan kişilerden oluşuyor.Taksici kardeşlerimiz ise istanbul geneline bakıldığında UBER sürücü lerinin tam aksi haraketlerdeleR.Arkadaşlar unutmayınki Hizmet sektöründesiniz ekmek paranız için işin gereği ne ise ona göre hizmet verin.Plaka için bazı rakamlar ödemiş olabilirsiniz bu size hizmet vereceğiniz kişinin seyahat edeceği kurumu yada şekli engelleme hakkı vermez.YASAL YOL ne ise buna yönelmeniz her kes için hayırlı olacaktır.ŞİDDET çözüm değil unutmayalım .Ayrıca ATATÜRK havalimanı TÜRKİYE mizin dünyaya açılan kapısı ve orda hizmet veren tüm taksici kardeşlerimizin her haraketi ile TÜRKEYE için Eksi yada Artı kazanımlara neden olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yururum ~ 4 ay önce
yine de havalimani taksisine binmem!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000