27 Ağustos 2017, Pazar 17:54:42

Atatürk Havalimanı'nda büyük operasyon!

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince Atatürk Havalimanı'nda piyasa değeri 575 bin TL olan 2 kilo 304 gram kokain ele geçirildi.
  • ihbarı gelmeyen neler geçiyor bırakın..
  • Bide çocuk dergilerini kullanmışlar adiler
  • Fetöcü gümrükçüleri kim temizlwyece onu da bir sorun
  • Gz ya Turk polisi uyanik sanki anlamicaktilar. Guzel is basardiniz. Kesin pkk icindi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince Atatürk Havalimanında piyasa değeri 575 bin TL olan 2 kilo 304 gram kokain ele geçirildi.

Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğünce Varış Öncesi Yolcu Bildirim Sistemi üzerinden yapılan analiz sonucunda Brezilya’dan Türkiye’ye uyuşturucu getireceği belirlenen E.A. isimli şahıs hakkında İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü bilgilendirildi.

Gümrük muhafaza personeli tarafından yapılan araştırmada şüpheli şahsın Türk Hava Yollarına ait uçakla Sao Paulo’dan İstanbul’a ineceği belirlendi. Uçağın yanaşacağı körükte konuşlanan gümrük muhafaza ekipleri uçaktan inen yolcuları kontrol ederek şüpheli şahsa ulaştı.

Personel refakatinde Atatürk Havalimanı Yolcu Salonu Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliğine getirilen şahsın üstü ve eşyaları narkotik dedektör köpekler eşliğinde arandı. Köpeklerin şüphelinin valizine tepki vermesi üzerine açılan valizde giysilerin arasına gizlenmiş vaziyette 3 adet ön ve arka kapakları kalınlaştırılmış kitap bulundu.

Yapılan inceleme sonucunda kitap kapakları ayrıldığında paketlenmiş halde toplam 2 kilo 304 gram beyaz toz bulundu ve tozdan usulüne uygun olarak alınan numune, uyuşturucu test kitiyle analiz edildiğinde kokain uyarısı alındı.

Piyasa değeri 575 bin TL olan uyuşturucu maddeyi Türkiye’ye getiren E.A. gözaltına alındı ve Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Öte yandan Atatürk Havalimanı'nda görevli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz 17 Temmuz'da da şüphelendirkleri bir kişinin valizinde 1 buçuk kilo kokain ele geçirmişti. Valize zulanan kokainleri getiren kuryenin yine Brezilya'nın Sau Paulo kentinden geldiği açıklanmıştı.Atatürk Havalimanı'nda büyük operasyon!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

yav ~ 12 ay önce
ihbarı gelmeyen neler geçiyor bırakın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Canıtın ~ 12 ay önce
Bide çocuk dergilerini kullanmışlar adiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pji ~ 12 ay önce
Fetöcü gümrükçüleri kim temizlwyece onu da bir sorun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gr ~ 12 ay önce
Gz ya Turk polisi uyanik sanki anlamicaktilar. Guzel is basardiniz. Kesin pkk icindi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000