20 Aralık 2017, Çarşamba 11:11:50

Atatürk Havalimanı'nda alışveriş festivali başladı

TAV Passport ana sponsorluğunda Türkiye’de ilk kez bir havalimanında gerçekleşecek olan “Winter Wonderland Alışveriş Günleri” düzenleniyor.
  • Yapa yapa metro katına mı yaptınız?
  • Bu kadar seviyesiz bir düzen kurulmuş ki, insanın gezesi kalmıyor. Çerçöp herşey burada. Fiyatlar inanılmaz yüksek. Mağazalarda daha ucuz. Ayrıca mağazada ellerinde kalan ne varsa getirmişler. Kısaca boş yere vakit harcamayın. Ayrıca TAV passporta da hiç yakışmamış. Keşke daha yaratıcı olabilseydiniz.
  • Kermesmi var
  • Ancak piyasadan ucuz olursa alışveriş edilir, havaalanı fiyatı çekiyorlarsa çöp alınmaz çöp.

TAV Passport ana sponsorluğunda Türkiye’de ilk kez bir havalimanında gerçekleşecek olan “Winter Wonderland Alışveriş Günleri” düzenleniyor.

Çiçek tasarımının öncü markası Sun Floral School tarafından dekore edilen Yılbaşı Alışveriş Sokağı, alanında isim yapmış elliye yakın seçkin markanın standlarına yer vererek, havalimanı personeli, yolcuları ve davetlilerine eşsiz bir imkan sunuyor.

Katılımcılar ve davetliler, seçkin markalardan yüzde 50’ye varan indirimler, hediye kuponları ve eğlenceli aktivitelerle dolu günler geçirme imkanı yakalıyor. Festival mekanının Lounge alanı ise MUDO Concept tarafından tasarlandı. Etkinlikte ayrıca alanında uzman kişilerce söyleşiler ve imza günleri de düzenlenecek.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Metro katında 1350 metrekarelik alana kurulacak olan festival, bugün BTA ikram hizmetlerinin leziz sunumlarıyla kapılarını ziyaretçilere açtı. 20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 gün boyunca devam edecek alışveriş festivalinde birbirinden seçkin markalar, DJ performansları ve sürpriz aktiviteler, iş, sanat ve cemiyet hayatının davetlileriyle buluşacak.

Katılımcılar, aralarında Ramsey, Style Fashion (Marka Holding), Chilia, TeaElife by Elif Gönlüm, Quartz Clinique , Toys e Toys, Chance by Emel Yıldırım, Glamm Co.by Idil Fırat, Hann Karaköy, Fiolas, Linens , Vestel in bulunduğu ünlü marka ve tasarımcılardan eşsiz bir moda seçkisine ulaşma imkanı yakalayacak.

 

Atatürk Havalimanı'nda alışveriş festivali başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Bu ne ya ~ 6 ay önce
Yapa yapa metro katına mı yaptınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAV ~ 6 ay önce
Bu kadar seviyesiz bir düzen kurulmuş ki, insanın gezesi kalmıyor. Çerçöp herşey burada. Fiyatlar inanılmaz yüksek. Mağazalarda daha ucuz. Ayrıca mağazada ellerinde kalan ne varsa getirmişler. Kısaca boş yere vakit harcamayın. Ayrıca TAV passporta da hiç yakışmamış. Keşke daha yaratıcı olabilseydiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahlde ~ 6 ay önce
Kermesmi var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çöp ~ 6 ay önce
Ancak piyasadan ucuz olursa alışveriş edilir, havaalanı fiyatı çekiyorlarsa çöp alınmaz çöp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çöp ~ 6 ay önce
Piyasanın en az iki katı pahalı.
Market ~ 6 ay önce
Bu projeyi kimin düşündüğünü hakikaten merak ediyorum. Hadi düşündü de, gidip bir baktılar mı acaba ? Bu ne düzensizlik. Ayıptır arkadaşlar ayıptır. Çalışanlara biraz saygı gösterin. Adam mağazada satamadığı malı getirmiş bir de mağaza ile aynı fiyata satmaya çalışıyor. Bu mu festival ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000