07 Temmuz 2017, Cuma 14:23:50

Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş

Asiana Havayollarına ait Roma-Seul seferini yapan tarifeli uçak teknik arıza nedeniyle Atatürk Havalimanına zorunlu iniş yaptı.
  • Aynı gün ist semalarinda bi ucak jettison yapiyorsu. Haberde detayi yok ama heralde bu ucaktir
  • Dün uçuştan dönerken T park pozisyonundaydı. Ve tam emin değilim ama motor bölgesi olabilir dumanlar çıkıyordu. Çok ağır kimyasal kokular vardı
  • Güney Kore'nin ucagi da, insani da,ve hatta köpegi bile ülkemize hos gelsin. Onlardaki Türk sevgisini bilmeyen bazi zavallilar burada irkcilik yapiyor ama yakindan biliyorum; onlar gercek bir Türk dostu.
  • Ucak T3 te hangarda degil

Asiana Havayollarına ait Roma-Seul seferini yapan tarifeli uçak teknik arıza nedeniyle Atatürk Havalimanına zorunlu iniş yaptı.

Edinilen bilgiye göre, Roma'dan Seul'a gitmek üzere hareket eden tarifeli uçakta Türkiye hava sahasındayken teknik arıza meydana geldi.

Uçağın kaptan pilotu durumu kuleye bildirdi. Gerekli izinlerin alınmasının ardından uçak, Atatürk Havalimanına sorunsuz indi.

Uçak, teknik hangara çekilirken yolcular başka bir seferle yollanmak üzere otellere yerleştirildi.

Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Jettison ~ 1 yıl önce
Aynı gün ist semalarinda bi ucak jettison yapiyorsu. Haberde detayi yok ama heralde bu ucaktir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xyz ~ 1 yıl önce
Dün uçuştan dönerken T park pozisyonundaydı. Ve tam emin değilim ama motor bölgesi olabilir dumanlar çıkıyordu. Çok ağır kimyasal kokular vardı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gittim Gördüm ~ 1 yıl önce
Güney Kore'nin ucagi da, insani da,ve hatta köpegi bile ülkemize hos gelsin. Onlardaki Türk sevgisini bilmeyen bazi zavallilar burada irkcilik yapiyor ama yakindan biliyorum; onlar gercek bir Türk dostu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gitti Yaşadım ~ 1 yıl önce
sen gittin gördün ben orda 2 sene yaşadım. onlar ırkçı insanlardır. seni bir yere kadar severler. iki yüzlülerdir. tatile gitmekle olmuyor o işler. internetten bi araştır
~ 1 yıl önce
Gittim yaşadım adıyla yorum yapan arkadaş doğru söylemiş. Ben de Koreye gittim ve belirli bir süre kaldım. Evet nazik insanlar, Türkleri seviyorlar filan ama sadece turist olarak gidersen. Kore toplumu çok homojen bir toplumdur ve yüzyıllar boyunca da izole bir şekilde yaşamışlardır. Hala Korede yabancı biriyle Koreli birinin evliliğine sıcak bakmayan insanların oranı baya yüksektir. Toplu taşıma kullanırken(özellikle metro) biryerden sonra insanların bakışları seni rahatsız etmeye başlayacaktır ama turist olarak gidince insan bunları farkedemiyor. Bazı barlarda Koreliler dışındakileri almıyorlar örneğin. Hatta markete gir bir ürünün arkasını çevir içindekilerin ingilizcesi bile yazmaz çoğu zaman. Yani Korede yaşam aşırı derecede Korelilere endekslidir. Yanlış anlama insanlar kesinlikle yabancı olduğun için sana kabalık etmezler ki zaten toplum olarak oldukça kibardırlar ancak bu kadar uzun süre izole bir toplum olarak yaşamış oldukları için hala yabancılar garipseniyor. Çok iyi arkadaşlar da ediniyorsun, güzel bir çevren de oluyor özellikle Seulde bu söylediklerim daha az gerçekleşir ama yine de hiç olmuyor değil. Her şeye rağmen ben uyum sağladım oraya ve Kore benim en güzel yıllarımdan birkaçının geçtiği bir yerdi ama çoğu kişi çok zorluk çekiyor. Yani diyeceğim o ki Kore pek de zannettiğin gibi olmayabilir.
Beberuhi ~ 1 yıl önce
Ucak T3 te hangarda degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000