20 Ocak 2018, Cumartesi 17:15:38

"Atatürk Havalimanı peşkeş çekilecek" iddiası

Halk Arenası’nın dün akşamki konuklarından CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, gündeme dair çok çarpıcı iddialarda bulundu. Kaynak: Tuncay Özkan'dan çok çarpıcı iddialar!
  • Tuncay Ozkan omru hayati boyunca eger bir iddiasinda hakli cikmissa,bende evimi arabami CHP'ye peskes cekecegim. Millet vatan mucadelesi yapiyor,Tuncay'da vatanini peskes cekiyor,bir suru adamda ortada delil,kanit olmadan arkasindan gidiyor. Pes valla.
  • yine chp yine yalanlar
  • Bu haber için delile gerek mi var??? Ülkenin her karış toprağı nasıl peşkeş çekiliyorsa, ayni hizla devam vurguna..... Tabi sabah okuyup atv seyredenlerbl anlamaz bunu
  • arkadaslar ben pegasusu gezdirirken yabancilara gordum vip arabalarala geldiler hayirli ve ugurlu olsan

Halk Arenası’nın dün akşamki konuklarından CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, gündeme dair çok çarpıcı iddialarda bulundu.

Özkan, İran'ın doğalgaz anlaşması gereği kontrol edilebilir hesaplarında durması gereken 26 milyar doların ortadan kaybolduğunu ve bunun ABD tarafından yakalanıp Türkiye'ye karşı ikinci bir davanın yolda olduğunu belirtti. Özkan ayrıca, Atatürk Havalimanı'nın da üçüncü havalimanı bittiğinde Katarlı bir şirkete peşkeş çekileceği iddiasında bulundu.Tuncay Özkan, Türkiye’nin felaketlerin eşiğinde olduğunu belirtip uyarılarda bulundu.

“ATATÜRK HAVALİMANINI PEŞKEŞ ÇEKECEKLER"

İşte CHP'li Tuncay Özkan'ın o iddiaları:

"Bir Türk havayolu şirketi bir Katarlı fona satıldı ya da satılmak üzere… Bizim Atatürk Havalimanı’mız var ya İstanbul’da. Üçüncü Havalimanı bittiğinde o havalimanını da Katarlı şirkete verecekler. Atatürk Havalimanı’nı başkalarına peşkeş çekemezsiniz. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek bakın uyarıyorum”

"Atatürk Havalimanı peşkeş çekilecek" iddiası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (86)

Yine mi? ~ 7 ay önce
Tuncay Ozkan omru hayati boyunca eger bir iddiasinda hakli cikmissa,bende evimi arabami CHP'ye peskes cekecegim. Millet vatan mucadelesi yapiyor,Tuncay'da vatanini peskes cekiyor,bir suru adamda ortada delil,kanit olmadan arkasindan gidiyor. Pes valla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaşın biri ~ 7 ay önce
yine chp yine yalanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Delile ne gerek ~ 7 ay önce
Bu haber için delile gerek mi var??? Ülkenin her karış toprağı nasıl peşkeş çekiliyorsa, ayni hizla devam vurguna..... Tabi sabah okuyup atv seyredenlerbl anlamaz bunu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 7 ay önce
Halk tv seyretmeye davam et sen. Yazarların kitap satış reklamlarını da kaçırma asla..
ben gordum ~ 7 ay önce
arkadaslar ben pegasusu gezdirirken yabancilara gordum vip arabalarala geldiler hayirli ve ugurlu olsan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000