30 Haziran 2016, Perşembe 13:09:04

Atatürk Havalimanı normale döndü

Terör saldırısının ardından Atatürk Havalimanı normale döndü. Bugün sabah saatlerinden itibaren Atatürk Havalimanı'nda yoğunluk yaşanmaya başlanırken, giriş kapılarında da güvenlik önlemleri artırıldı.
  • turkiye zor bolunur. hata bolunmek imkansiz. ahl ve turkiye de calismalar tabiki devam etcek.
  • Böyle güvenlik önlemi olmaz özel tim kapıda oturmus telefonlarıyla oynuyor bumudur güvenlik önlemi !!!
  • en dıştaki polis noktasına alarm verilmediği sürece ordaki memurlar çay içiyor taksiler arabalar hava limanı girişine kadar ileriliyor.istihbarat varsa araçları didik didik ediyorlar..ankara izmir antalya istanbul gibi hava limanlarında bu uygulama 7/24 bombacı köpeklerle yapılmalıpersonel maksimum sayıya çıkartılmalı ozamn kuyruk olmaz
  • Onemli olan kisa surede havalimanini isletmeye acmak degil, bir daha tekrarlanmamasi icin onlemleri masaya yatirmak ve eksiklikleri aciklamak. Havalimani insaasi i zaten Turkler kesfetmedi. Kimse kandirilmasin!

Terör saldırısının ardından Atatürk Havalimanı normale döndü. Bugün sabah saatlerinden itibaren Atatürk Havalimanı'nda yoğunluk yaşanmaya başlanırken, giriş kapılarında da güvenlik önlemleri artırıldı.

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısının ardından bugün yoğunluk artmaya başladı. Atatürk Havalimanı'nda giriş kapıları check-in adaları ve pasaport kontrollerinde sıralar oluştu. Patlamanın ardından iptal edilen seferler nedeniyle ülkelerine gidemeyen yolcuların da havalimanına gelmesi yoğunluğu artırdı. Türk Hava Yolları, terör olayının yaşandığı günden beri seferlerini yaparak yolcularını mağdur etmemek için yoğun çaba harcıyor.

ÖNLEMLER ARTIRILDI

Terör saldırısının ardından Atatürk Havalimanı'nda hayat normale dönerken,emniyet yetkilileri de önlemlerini artırdı. Atatürk Havalimanı giriş noktalarıyla terminal içinde sivil ve resmi polisler şüpheli gördükleri yolcuların kimliklerini kontrol ediyor. Bu arada x-ray kontrollerinde ise yolcuların bagajları açtırılarak kontrol ediliyor. Saldırının yapıldığı günden beri Türk Hava Yolları 400 civarında seferini karşılıklı olarak iptal etmişti.

Atatürk Havalimanı normale döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

gr ~ 2 yıl önce
turkiye zor bolunur. hata bolunmek imkansiz. ahl ve turkiye de calismalar tabiki devam etcek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel ~ 2 yıl önce
Böyle güvenlik önlemi olmaz özel tim kapıda oturmus telefonlarıyla oynuyor bumudur güvenlik önlemi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tcc ~ 2 yıl önce
en dıştaki polis noktasına alarm verilmediği sürece ordaki memurlar çay içiyor taksiler arabalar hava limanı girişine kadar ileriliyor.istihbarat varsa araçları didik didik ediyorlar..ankara izmir antalya istanbul gibi hava limanlarında bu uygulama 7/24 bombacı köpeklerle yapılmalıpersonel maksimum sayıya çıkartılmalı ozamn kuyruk olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zaman ~ 2 yıl önce
Onemli olan kisa surede havalimanini isletmeye acmak degil, bir daha tekrarlanmamasi icin onlemleri masaya yatirmak ve eksiklikleri aciklamak. Havalimani insaasi i zaten Turkler kesfetmedi. Kimse kandirilmasin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amaç tabana msj. ~ 2 yıl önce
amaç örümcek beyinli tabana hersey kontrol altında mesajini vermek. hicber sey kontrolünüz altinda degil arkadas. kontrolunuz altindaysa demek ki siz yatırıyorsunuz her ay bir bombalı saldırıyı!!!! he kontrolunuz altinda degilse tabana mesaj vermek yerine önlem alın önlem

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000