10 Mayıs 2015, Pazar 12:48:42

ATATÜRK HAVALİMANI APRONUNDA KAZA

Atatürk Havalimanı apronunda bagajları taşıyan araç TGS aracı ile Havaş aracı çarpıştı.
  • Arkadaşlar TGS firması çok kötü Şoförlere sahiptir.bagaj kontrol merkezine bile 10 arabayla giriyorlar birde artislik yapiyolar.bunların yüzünde çok kaza atlattim TGS den rica ediyorum adamlarını takip etsinler
  • Yani kazayı normal karşılamak tabiki mümkün değil kazaların başlıca sebepleri dikkatsiz lik ve öngörü eksikliği her yapılan hatadan bir ders çıkarmak gerekiyor. Vurgulamak istediğim tek şey şu yogun yaz sezonunda sürekli artan sefer sayıları ve uçakların ground time sürelerinin az olması vs... Bütün kurallara ne kadar riayet edilir açıkçası tartışma konusu. Kazaları engellemek maalesef mümkün değil ama minimize etmek mümkün buda dikkat öngörü becerisi ve işini ciddiyet içerisinde yapmaktan geçiyor şahsi kanaatim. Saygılar.
  • Herkes bol keseden sallamış. Tgs nin yaptığı ucak sayısı iş yükü ve yoğunluğunu diğer firmalarla kıyaslama yapılamaz. Evet kurallar var uyulması gereken ancak tgs nin yaptığı iş yükü araç ve teçhizat sayısı düşünülendüğunde kaza yapma diğer firmalara göre daha düşük kalır. Tgs de bir gün uçak altında soför olarak çalışmanız yeter yazdıklarımı anlamanız için..her yapılan uçak çalışana yeni deneyimler kazandırır. Eğitim tabi ki önemli ama deneyim ve sezgi daha önemli bence.
  • Büyük geçmiş olsun.kıyafetlerle ilgili yorum yokmu

Atatürk Havalimanı'nda Havaş aracı Turkish Ground Services (TGS) aracına çarptı.

Az önce meydana gelen olayda TGS aracını kullanan şoförün hafif yaralandığı, Havaş aracını kullanan şoförün ise kısa süreli şok geçirdiği öğrenildi.

Sağlık ekipleri kaza yerine gelerek hemen yaralanan TGS şoförü ile Havaş sürücüsüne müdahale etti.©AirportHaber

ATATÜRK HAVALİMANI APRONUNDA KAZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

ben ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar TGS firması çok kötü Şoförlere sahiptir.bagaj kontrol merkezine bile 10 arabayla giriyorlar birde artislik yapiyolar.bunların yüzünde çok kaza atlattim TGS den rica ediyorum adamlarını takip etsinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emekçi ~ 3 yıl önce
Yani kazayı normal karşılamak tabiki mümkün değil kazaların başlıca sebepleri dikkatsiz lik ve öngörü eksikliği her yapılan hatadan bir ders çıkarmak gerekiyor. Vurgulamak istediğim tek şey şu yogun yaz sezonunda sürekli artan sefer sayıları ve uçakların ground time sürelerinin az olması vs... Bütün kurallara ne kadar riayet edilir açıkçası tartışma konusu. Kazaları engellemek maalesef mümkün değil ama minimize etmek mümkün buda dikkat öngörü becerisi ve işini ciddiyet içerisinde yapmaktan geçiyor şahsi kanaatim. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emekçi ~ 3 yıl önce
Herkes bol keseden sallamış. Tgs nin yaptığı ucak sayısı iş yükü ve yoğunluğunu diğer firmalarla kıyaslama yapılamaz. Evet kurallar var uyulması gereken ancak tgs nin yaptığı iş yükü araç ve teçhizat sayısı düşünülendüğunde kaza yapma diğer firmalara göre daha düşük kalır. Tgs de bir gün uçak altında soför olarak çalışmanız yeter yazdıklarımı anlamanız için..her yapılan uçak çalışana yeni deneyimler kazandırır. Eğitim tabi ki önemli ama deneyim ve sezgi daha önemli bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani ~ 3 yıl önce
Yani TGS kaza yaparsa normal midir ?
kıyafetler ~ 3 yıl önce
Büyük geçmiş olsun.kıyafetlerle ilgili yorum yokmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000