21 Haziran 2017, Çarşamba 11:23:16

Atatürk Havalimanı apronunda ilginç olay!

Atatürk Havalimanı'nda iki uçağın arasından geçen bir aracı kontrol kulesine bildiren pilot ile kule görevlisi arasında ilginç telsiz konuşmaları yansırken, kule görevlisi uçağın pilotundan aracın plakasını sordu.
  • Oda biseymi ben DHMİ araciyla götürdügün uçağın arasindan geçmiştim yıllar önce hic bişey olmadı ;-)
  • İlginç olan ne ? Neredeyse her gün yaşanan olaylar sanki aprona özel araba girmişte tehlike yaratmış gibi bir algı oluşturma çabası var sanki haberde
  • Harem-Gebze hattindaki Minibüscüdür kesin
  • Gerçekten çok ilginç süper bir haber

Atatürk Havalimanı'nda DHMİ ekipleri kurallara uyulması adına denetimlerde bulunurken iki uçağın arasından tehlikeye yol açabilecek şekilde yasak olmasına rağmen bir araç geçti. Konuyla ilgili Atatürk Havalimanı'na inip park yerine giden bir uçağın pilotu ile Hava Trafik Kontrol Merkezi arasındaki konuşmalar dikkat çekti. Pilot, hava trafik kontrol merkezine önünde gerçekleşen olayı rapor ederek iki uçağın arasından geçen apronda görev yapan küçük bir aracı şikayet etti.

Pilot, "Efendim küçük araçlardan bir tanesi iki uçağın arasından geçti.Bizim hemen önümüzden geçti bilginiz.Bagajları çekenlerden" anonsunu yaptı.Bunun üzerine hava trafik kontrolörü de pilota aracın plakasını görüp görmediğini sorarak aracın geçtiği yere bir araç göndereceğini söyledi.

Atatürk Havalimanı apronunda ilginç olay!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Keke ~ 1 yıl önce
Oda biseymi ben DHMİ araciyla götürdügün uçağın arasindan geçmiştim yıllar önce hic bişey olmadı ;-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 1 yıl önce
İlginç olan ne ? Neredeyse her gün yaşanan olaylar sanki aprona özel araba girmişte tehlike yaratmış gibi bir algı oluşturma çabası var sanki haberde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aa ~ 1 yıl önce
Harem-Gebze hattindaki Minibüscüdür kesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok ilginç ~ 1 yıl önce
Gerçekten çok ilginç süper bir haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000