01 Haziran 2014, Pazar 15:40:35

ATAK HELİKOPTERİ HAZİRAN'DA TESLİM

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, dünyanın en ileri teknolojisiyle yaptıkları ATAK helikopteri teslim töreninin haziranın ilk yarısında gerçekleştirileceğini açıkladı.
  • Herhangi bir partinin mensubu, destekcisi olmamakla birlikte; Allah askina soruyorum, yerli uretim yaparak kotu mu yapmislar? Konusunda uzmansaniz rica ediyorum eksikleri ilgili birimlere iletin. Yorumlarda birtane gormedim "vatana millete ulkemize hayirli olsun, kazasiz belasiz insaallah." diye.. Aklim almiyor. Yazik.
  • Bu arkadaşların anladığı şey, kilo hesabı, güdülen kaz ve koyun miktarı. Söylecek söz yok aslında.
  • Neymiş, 200 yıldır olmadığı kadar güçlüymüş. Yani bir zamanlar bir slogan vardı, "Atma Recep, din kardeşiyiz" Şu an haberler açık televizyonda, Lice' de teröristlerin kestiği yol açıldı. PKK' nın kaçırdığı çocukların anneleri feryat ediyor. İmralı canisinden icazet almak için sıraya girmiş bakanlar, başbakan, müsteşarlar. Ama öte yandan Tayyip bey PKK ile görüşmedik diyordu. Herkesi serbest bıraktılar, Apo' yu derdest edip getiren kahraman hala tutuklu. Biatçı Necdet ile mi güçlüsünüz. Ufak at ta civcivler yesin.
  • Milletimize, devletimize ve ordumuza hayırlı olsun. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Artık kendi imkanlarımızı seferber edip tamamen yerli hava araçları üretmeliyiz. Üretmeden büyük devlet olamayız.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, dünyanın en ileri teknolojisiyle yaptıkları ATAK helikopteri teslim töreninin haziranın ilk yarısında gerçekleştirileceğini açıkladı.

Türkiye’nin diğer ülkelere nazaran ucuz ürünler ihraç ettiği ancak, 500 milyar dolarlık ihracat hedefi için yüksek katma değerli, bilgiye dayalı üretim gerektiğini belirten Milli Savunma Bakanı Yılmaz, “Normal ihracat yaparsak 1.5 dolar, ATAK helikopterini satarsak kilogramı 5 bin dolar, Göktürk-2 uydusunu satarsak kilogramı 200 bin dolar. Yani, savunma sanayinin önemli bir yeri olduğunu söylüyoruz” dedi. Türk ordusunun ve Türkiye Cumhuriyeti’nin son 200 yıllık dönemde hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu ifade eden Yılmaz, “Güçlü olursanız farklılıklarınız tehdit olmaktan çıkar, zenginlik olarak döner. Ancak bunun için de birlik ve beraberliklerimizi devam ettirmemiz lazım” dedi

ATAK HELİKOPTERİ HAZİRAN'DA TESLİM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

yazik. ~ 4 yıl önce
Herhangi bir partinin mensubu, destekcisi olmamakla birlikte; Allah askina soruyorum, yerli uretim yaparak kotu mu yapmislar? Konusunda uzmansaniz rica ediyorum eksikleri ilgili birimlere iletin. Yorumlarda birtane gormedim "vatana millete ulkemize hayirli olsun, kazasiz belasiz insaallah." diye.. Aklim almiyor. Yazik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kayseri Kasabı ~ 4 yıl önce
Bu arkadaşların anladığı şey, kilo hesabı, güdülen kaz ve koyun miktarı. Söylecek söz yok aslında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atma İsmet ~ 4 yıl önce
Neymiş, 200 yıldır olmadığı kadar güçlüymüş. Yani bir zamanlar bir slogan vardı, "Atma Recep, din kardeşiyiz" Şu an haberler açık televizyonda, Lice' de teröristlerin kestiği yol açıldı. PKK' nın kaçırdığı çocukların anneleri feryat ediyor. İmralı canisinden icazet almak için sıraya girmiş bakanlar, başbakan, müsteşarlar. Ama öte yandan Tayyip bey PKK ile görüşmedik diyordu. Herkesi serbest bıraktılar, Apo' yu derdest edip getiren kahraman hala tutuklu. Biatçı Necdet ile mi güçlüsünüz. Ufak at ta civcivler yesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Milletimize, devletimize ve ordumuza hayırlı olsun. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Artık kendi imkanlarımızı seferber edip tamamen yerli hava araçları üretmeliyiz. Üretmeden büyük devlet olamayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000