20 Ekim 2008, Pazartesi 15:35:29

Aslan Kaptan göklere veda etti

SKY Havayolları’nda Kaptan Pilot olarak görev yapan Ali Aslan, göklere veda etti.
  • Kanatlı orkide misin Oruçoğlu musun nesin, sen ne aptal, nerede nasıl konuşulup nerede ne yazılacağını bilmeyen zavallısın. Şu tartışmayı kes. Gereksiz yere uzatma. Konu ne , sen lerelere cekiyorsun, belliki bir yaran var içinde ondan böyle uzadı.
  • SOYLEYECEK BIR KELIMENIZ OLMADIGI COK ACIK VE NET AKLINIZCA DIL BILGISI DERSI VERIYORSUNUZ.KUSURA BAKMADA GUZEL KARDESLERIM BENIM SIZIN BILDIKLERINIZDEN DAHA COK BENIM UNUTTUKLARIM VAR.BENIM DILBILGISINE IHTIYACIM YOK HANGI SEVIYE ILE KONUSULMAYI HAK EDIYORSANIZ O SEVIYE ILE SIZIN ILE KONUSTUM.YOKSA ILK KONUSMALARINIZDA SAYGIYI HAK ETMIS OLSA IDINIZ SIZIN ILE SAYGILI KONUSUR IDIM.ANLIYORMUSUN CANIM BENIM ... SEN NOKTALAMA ISARETLERINE DEGILDE KONUNUN OZUNE VE SIZE NE ANLATILMAK ISTENIYOR ONCE ONA BAKIN VE ALINMASI GEREKEN DERSI ALIN ARTIK.UMARIM DUNDEN BERI SIZE ANLATMIS OLDUGUM SEYLERI ANLAMIS VE BIR DAHA TEKRAR ETMEZSINIZ.BENI DEGISTIRMEK SIZIN ISINIZ DEGIL SIZ ONCE BUYUKLERE SAYGI DUYMAYI OGRENIN BUYUKLER SIZE GEREKLI SEVGIYI GOSTERIRLER.HADI CANIM BENIM AKILLI OLUN ARTIK VE MILLETE DILBIGISI DERSI VERECEGINIZE SIZ ACIK SOP,FOM GIBI KITAPLARINIZI OKUYUN...TAMAM ?
  • Hepiniz ne buyuk ayıp ettiniz Ali kptna!Tebrikler valla..Be KANATLI arkadaşım,bende seninle aynı tecrübeye sahip bir kaptanım.Bize hiç yakışıyor mu böyle davranmak??Yaşına statüneuygun davransan biraz, çoluk çocok dediğin insanlarda sana ve tecrübene saygı duysa...Ayıp ettiniz meslektaşımıza...Sevgili Ali kptn, ben burdaki herkes adına sizden özür diliyor, sağlıklı keyif dolu bir emeklilik diliyorum...Arkadaşlar, sizde kendinize gelin, bırakın sokak ağzı ile kavga etmeyi...
  • Şimdi aşağıya o kadar aşağılayıcı ve hakaret nitelikli şey yazdığınız için bana da cevap hakkı doğdu. Halbuki son cümleyi yazsaydınız yazmama gerek olmayacaktı. Psikolojik rahatsızlığınızı çalıştığınız şirketten nasıl gizlediğinizi bilmiyorum ama aşağıdaki büyük harfle yazım ve cümleler sizin tamamen şizofren benzeri bir akıl hastası olduğunuzun kanıtıdır. Eşim Alman hastanesinde psikolog yazınızı okur okumaz teşhisi koydu. Sizin uçmanız çok tehlikeli o yüzden artık emekli olun ayrıca avrupa da, uçmayıp sadece sim de TRE lik yapan birsürü eğitimci var muhtemelen onlardan birisinizdir. Şizofren birini uçuracaklarını sanmıyorum. Benim uçuş saatim kadar taksi yapmış olmanız sizi "adam" yapmaz, ve belli ki yapmamış. Beni üzen, çoğu asker kökenli pilotun bizim gibi genç siviller hakkında yukarıda yazdıklarınızı düşünmeleridir. Bence bir kopleks+çekememezlik ten başka bişey değildir çünkü sizin kafa yapınıza göre pilotluğu en iyi asker kökenliler yapar. Bu agresif tutumla orda nasıl hala hayattasınız şaşırıyorum . ilerde sizin akrabanıza da biz TRE lik yapıcaz.

KayıGroup bünyesindeki SKY Havayolları’nın emektar pilotlarından Ali Aslan aktif uçuş hayatına veda etti.

Sky Havayolları’nın Antalya-Erfurt-Antalya seferinin ardından, 44 yıllık profesyonel uçuş hayatını tamamlayan Aslan Kaptan, ailesi ve ekip arkadaşları tarafından apronda karşılandı. Uçaktan indikten sonra gördüğü manzara karşısında duygulanan Aslan, başta ailesi olmak üzere tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

Aslan, tüm havacılara kazasız ve başarılı uçuşlar diledi.

Aslan Kaptan göklere veda etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

KIZGIN ~ 10 yıl önce
Kanatlı orkide misin Oruçoğlu musun nesin, sen ne aptal, nerede nasıl konuşulup nerede ne yazılacağını bilmeyen zavallısın. Şu tartışmayı kes. Gereksiz yere uzatma. Konu ne , sen lerelere cekiyorsun, belliki bir yaran var içinde ondan böyle uzadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KANATLI ORKIDE ~ 10 yıl önce
SOYLEYECEK BIR KELIMENIZ OLMADIGI COK ACIK VE NET AKLINIZCA DIL BILGISI DERSI VERIYORSUNUZ.KUSURA BAKMADA GUZEL KARDESLERIM BENIM SIZIN BILDIKLERINIZDEN DAHA COK BENIM UNUTTUKLARIM VAR.BENIM DILBILGISINE IHTIYACIM YOK HANGI SEVIYE ILE KONUSULMAYI HAK EDIYORSANIZ O SEVIYE ILE SIZIN ILE KONUSTUM.YOKSA ILK KONUSMALARINIZDA SAYGIYI HAK ETMIS OLSA IDINIZ SIZIN ILE SAYGILI KONUSUR IDIM.ANLIYORMUSUN CANIM BENIM ... SEN NOKTALAMA ISARETLERINE DEGILDE KONUNUN OZUNE VE SIZE NE ANLATILMAK ISTENIYOR ONCE ONA BAKIN VE ALINMASI GEREKEN DERSI ALIN ARTIK.UMARIM DUNDEN BERI SIZE ANLATMIS OLDUGUM SEYLERI ANLAMIS VE BIR DAHA TEKRAR ETMEZSINIZ.BENI DEGISTIRMEK SIZIN ISINIZ DEGIL SIZ ONCE BUYUKLERE SAYGI DUYMAYI OGRENIN BUYUKLER SIZE GEREKLI SEVGIYI GOSTERIRLER.HADI CANIM BENIM AKILLI OLUN ARTIK VE MILLETE DILBIGISI DERSI VERECEGINIZE SIZ ACIK SOP,FOM GIBI KITAPLARINIZI OKUYUN...TAMAM ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
libra ~ 10 yıl önce
Hepiniz ne buyuk ayıp ettiniz Ali kptna!Tebrikler valla..Be KANATLI arkadaşım,bende seninle aynı tecrübeye sahip bir kaptanım.Bize hiç yakışıyor mu böyle davranmak??Yaşına statüneuygun davransan biraz, çoluk çocok dediğin insanlarda sana ve tecrübene saygı duysa...Ayıp ettiniz meslektaşımıza...Sevgili Ali kptn, ben burdaki herkes adına sizden özür diliyor, sağlıklı keyif dolu bir emeklilik diliyorum...Arkadaşlar, sizde kendinize gelin, bırakın sokak ağzı ile kavga etmeyi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sivil pilot ~ 10 yıl önce
Şimdi aşağıya o kadar aşağılayıcı ve hakaret nitelikli şey yazdığınız için bana da cevap hakkı doğdu. Halbuki son cümleyi yazsaydınız yazmama gerek olmayacaktı. Psikolojik rahatsızlığınızı çalıştığınız şirketten nasıl gizlediğinizi bilmiyorum ama aşağıdaki büyük harfle yazım ve cümleler sizin tamamen şizofren benzeri bir akıl hastası olduğunuzun kanıtıdır. Eşim Alman hastanesinde psikolog yazınızı okur okumaz teşhisi koydu. Sizin uçmanız çok tehlikeli o yüzden artık emekli olun ayrıca avrupa da, uçmayıp sadece sim de TRE lik yapan birsürü eğitimci var muhtemelen onlardan birisinizdir. Şizofren birini uçuracaklarını sanmıyorum. Benim uçuş saatim kadar taksi yapmış olmanız sizi "adam" yapmaz, ve belli ki yapmamış. Beni üzen, çoğu asker kökenli pilotun bizim gibi genç siviller hakkında yukarıda yazdıklarınızı düşünmeleridir. Bence bir kopleks+çekememezlik ten başka bişey değildir çünkü sizin kafa yapınıza göre pilotluğu en iyi asker kökenliler yapar. Bu agresif tutumla orda nasıl hala hayattasınız şaşırıyorum . ilerde sizin akrabanıza da biz TRE lik yapıcaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000