24 Ekim 2009, Cumartesi 07:49:31

ASELSAN'daki şüpheli ölümler MHP'yi harekete geçirdi

ASELSAN'da ardı ardına meydana gelen sır ölümler MHP'yi harekete geçirdi.
  • Günaydın Türkiyem!!!Seneler geçti daha yeni mi uyandınız !!!
  • Bu konuda yetkililerin bu kadar uzun süre ilgisiz ve tepkisiz kalmaları inanılmaz.
  • kesin bu işin içinde ülkemizin gelişmesini,kalkınmasını istemeyen dış güçlerin ve ülkemiz içindeki işbirlikçi hainlerinin parmağı vardir...

ASELSAN'daki ölümler Meclis'e taşınıyor

ASELSAN'ın Komuta Kontrol ve Haberleşme Yazılım Mühendisliği'nin uçak komuta kontrol merkezi bölümünde başarılı işlere imza atan genç mühendis Burhaneddin Volkan'ın, 3 mühendis arkadaşı gibi şüpheli ölümünün ardından MHP düğmeye bastı.

Gündeme getirilen ‘sır ölümler' hakkında, Meclis'in İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Üyesi ve MHP'li Şenol Bal, konuyu Meclis'e taşıyacağını ve gereken girişimleri başlatacağını söyledi.

BAL DA İNTİHAR OLDUĞUNA İNANMIYOR

Olayların intihar olduğuna inanmanın çok güç olduğunu belirten Bal, "3 başarılı ve çok önemli projelerde görev alan mühendisimizin ölümlerinin üzerindeki sis perdesi aydınlanmamışken, yeni bir evladımızın ölümü kafamızın iyice karışmasına neden oldu. Bu kadar başarılı ve ülkesine hizmet yarışı içerisinde olan mühendislerimizin intihar ettiğini düşünmek istemiyorum. Gençlerimizin ölümlerinde kirli bir oyun olabilme ihtimali üzerinde duruyorum. Kesinlikle ve kesinlikle bu sır ölümler tek dosya altında çok detaylı bir şekilde incelenmelidir. TBMM de olaya mercek tutmalıdır. Ben de olayın geniş kapsamlı takibinin yapılabilmesini sağlamak için konuyu İnsan Hakları İnceleme Komisyonu'nda gündeme getireceğim" diye konuştu.

ŞANDIR VE PAKSOY: ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır da, "Mutlaka araştırma yapacağız. Konunun takipçisiyiz" derken, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Akif Paksoy ise sürecin takipçisi olduklarını belirterek, "Çok kapsamlı bir soruşturma yapılmalıdır. Biz de parti olarak kendi içimizde çok kapsamlı bir değerlendirme yapıp, kamuoyu adına üstümüze düşeni yapacağız" diye konuştu.

ASELSAN'daki şüpheli ölümler MHP'yi harekete geçirdi

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 9 yıl önce
Günaydın Türkiyem!!!Seneler geçti daha yeni mi uyandınız !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu konuda yetkililerin bu kadar uzun süre ilgisiz ve tepkisiz kalmaları inanılmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kesin bu işin içinde ülkemizin gelişmesini,kalkınmasını istemeyen dış güçlerin ve ülkemiz içindeki işbirlikçi hainlerinin parmağı vardir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000