11 Kasım 2008, Salı 09:31:09

"Artık Inter diye bir şirket yok!"

Mardinli iş adamı Ömer Torosluoğlu'nun havayolu şirketi Inter de krize dayanamadı ve iflas bayrağını çekti.
  • kimmiş bu delikanlı göremedik.delikanlı gibi paralar ödenmişşşşşşş:D ayy çok komiksin sen herkimsen yaa!!o yuzden insanlar ellerinde sözlşme tazminat alabilmek için avukat kapılarını aşındırıyolar dimi.maaaşımız ödendi birtek.Ayyyy :D allah razı olsun hakkımız olanı MAAŞIMIZI ödediğiniz içinn:DD doğruya ya oda ödenmeseydi dimi yani:P
  • Şirketlerde dogar büyür ve bir sona gelebilirler gayet dogaldır. Delikanlı gibi çalışanların paralarını ödemiş . işi yürütemiyecegini söylemiş bundan daha dogal ne olabilirki. herkesin yolu açık olsun..Bundan sonra bu tür olayların olmamasını temenni ederim. Türkiye için büyük kayıp.
  • ha su tazminat meselesine gelince bugüne kadar kim alabilmişki hakkı olan tazminatı interden şimdi alsın.zaten tazminat ödememk içinde sözleşmeleri kılıfına uydurmuşlar.ihbar yok,kıdem yok,yıllık izin hakkı yok inter kanununları bunlar.borçler kanunu değil.diğer kapanan şirketler enayi sanırımki çalışanlarının tüm saklı haklarını ödediler.yada onlar işi bilmiyo,inter biliyooo:P
  • arkadaşlar kurumsal bir şirket değil.bir patron işletmesinden ne bekliyosunuzki.zaten herkes koltuğuna yapışmış aman kendine bişey olmasın diye başkalarının ayağını kaydırdığı,sezon sonunda bilgine tecrübene göre değilde ilke hanıma yapılan yalakalık derecesine göre çıkarımların olduğu kalitesiz bir şirketti.kapandıda insanlar en azından başka düzeyli şirketlere girme fırsatı bulacaklar artık.iyi oldu memurlara iş çok.büyükbaşlar ne yapcak onlar ozellikle khm:)

Antalya merkezli operasyonlar yürüten Inter Havayolları, global krizle birlikte ağır darbe alan şirketler arasına girdi ve artan maliyetlere dayanamayarak faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

AirportHaber'e ulaşan bilgilere göre, şirket patronu Ömer Torosluoğlu'nun çalışanları toplayarak, "Bundan sonra Inter Havayolları diye bir şirket yok" dediği ve şirketi lağvettiklerini personeline resmen duyurduğu belirtiliyor.

Haber merkezimize ulaşan bir başka bilgiye göreyse, mevcut personele son maaşlarınında verildikten sonra ilşkilerin tamamen kesileceği ifade ediliyor.

Daha önce konuyla ilgili AirportHaber'e açıklamada bulunan Ömer Torosluoğlu iddiaları yalanlamıştı.

©AirportHaber.com

"Artık Inter diye bir şirket yok!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

hakikat ~ 9 yıl önce
kimmiş bu delikanlı göremedik.delikanlı gibi paralar ödenmişşşşşşş:D ayy çok komiksin sen herkimsen yaa!!o yuzden insanlar ellerinde sözlşme tazminat alabilmek için avukat kapılarını aşındırıyolar dimi.maaaşımız ödendi birtek.Ayyyy :D allah razı olsun hakkımız olanı MAAŞIMIZI ödediğiniz içinn:DD doğruya ya oda ödenmeseydi dimi yani:P

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
Şirketlerde dogar büyür ve bir sona gelebilirler gayet dogaldır. Delikanlı gibi çalışanların paralarını ödemiş . işi yürütemiyecegini söylemiş bundan daha dogal ne olabilirki. herkesin yolu açık olsun..Bundan sonra bu tür olayların olmamasını temenni ederim. Türkiye için büyük kayıp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakikat ~ 9 yıl önce
ha su tazminat meselesine gelince bugüne kadar kim alabilmişki hakkı olan tazminatı interden şimdi alsın.zaten tazminat ödememk içinde sözleşmeleri kılıfına uydurmuşlar.ihbar yok,kıdem yok,yıllık izin hakkı yok inter kanununları bunlar.borçler kanunu değil.diğer kapanan şirketler enayi sanırımki çalışanlarının tüm saklı haklarını ödediler.yada onlar işi bilmiyo,inter biliyooo:P

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakikat ~ 9 yıl önce
arkadaşlar kurumsal bir şirket değil.bir patron işletmesinden ne bekliyosunuzki.zaten herkes koltuğuna yapışmış aman kendine bişey olmasın diye başkalarının ayağını kaydırdığı,sezon sonunda bilgine tecrübene göre değilde ilke hanıma yapılan yalakalık derecesine göre çıkarımların olduğu kalitesiz bir şirketti.kapandıda insanlar en azından başka düzeyli şirketlere girme fırsatı bulacaklar artık.iyi oldu memurlara iş çok.büyükbaşlar ne yapcak onlar ozellikle khm:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000