22 Kasım 2008, Cumartesi 07:47:41

Armavia kış tarifesinde...

Ermenistan'ın milli havayolu şirketi Armavia, İstanbul ile Yerevan arasındaki seferlerinde kış tarifesine geçti.
  • Keske, keske Baku`ye gelseydin. Azerbaycan`in her sehrinde Karabag`da sehit dusenlerin mezarini gorsen. Baku`ye gelip, ermeniler`in katlettikleri Azerilerin mezarlarini gorsen. Hemen 20 Ocak ve Karabag` sehitligin yaninda, Turk sehitligi var. Nuri Pasha var, tarihi ac bak. Sen anlamadigin malesef tek bir nokta var-ERMENILER MUMKUN OLDUGU KADAR, HER ZAMAN TURK`UN SIRTINA BICAK SOKACAKLAR!!! Malesef, yuzune karsi diil, sirtina. Asala, Miatsum, Krunk, Dashnaksutyun-bunlar sana neyi ifade ettigini biliyor musun? Internette arastir!!!
  • Kimin komik olduğu ortada.. Fransa'nın Cezayir soykırımıymış.. Fransa bundan hiçte zararlı değil.. Ama türkiyee'nin belki yaptığı belkide yapmadığı şeyden dolayı ne durumda olduğunu herkez görüyor... Gerçekleri görmemeye çalışmamak sadece siz zavallılara mahsus birşey... Fransa değil Türkiye yalvarıyor birçok konuda birçok yere.. Ayrıcada meraklanmayın.. Türkiye'nin başındaki kişilerin neler apacağını siz zavallılar yakında göreceksinizdir....
  • Ülkesini Avrupa'ya ve ya gelişmiş ülkelere satıp onların istediği doğrultuda hareket ederek kimliğini, geçmişini, geleceğini unutmak senin gibi 'ileri kafalı' sayılıyorsa olsun biz geri kafalı olalım. Nazım Hikmet'in Vatan Haini şiiri benden sana gelsin. fransa'ya veya 'gelişmiş' ülkelerin ermenistan'ın tarafında olmasına gelince gerçekler ortada. Öncelikle fransa cezayir soykırımını tanısın. Kimin daha zararlı çıktığı da ortada. ermenistana git haala 70-80'lerin teknolojisini kullandıklarını görürsün. 3-5 gün rusya-gürcistan savaşı oldu, sarkisyan nerdeyse yalvarıyordu TÜRKİYE'ye bari 15 günlük de olsa aç şu sınırı diye. Yani anlayacağın Azeriaviator'un dediği gibi sen anlamazsın:)
  • İlk başta sen evet sen yolcu nickli olan.. Bozma diye sana derler.. Bu arada son cümlende büyük harflerle yazdığında yani şairin dizelerini yazarak kendi hayatını ifade ettiğin için sağol.. Ve sen AzeriAviator bana anlamazsın diyeceğine kendine bak.. Hepinizin aklı o kadar geriki yüzyıllar çncesinden geliyor.. Neyse size ve Türkiye'ye acıyorum gerçekten.. O kadar gerisinizki... Artık dünya nın 1 numaralı ülkeleri Türkiye'ye 3. sınıf ülke muamelesi yapıyor... Avrupa birliğine girmek için çaba gösterildiği bu yıllarda başta Fransa olmak üzere bir çok ülke Ermenistan tarafında.. Neyse umarım geri kafalarınız ileriyi görür... Ama hiç sanmıyorum... Heee bu arada yolcu meraklanma ben satılmış değilim ama sen kendinin satılmış olduğun fiyata ve Türkiye'yi satacak olanların alacağı fiyata bak...

Kasım ayından İtibaren geçerli olan kış tarifesi ile her hafta, pazar gecesi İstanbul-Yerevan ve Yerevan-İstanbul seferleri yapan Armavia, çarşamba ve perşembe günleri de anlaşmalı olarak uçuşlarını sürdürüyor.

2008 yaz sezonunda Yerevan-Antalya, Antalya-Yerevan uçuşları ile Türkiye uçuşlarını artıran havayolu firması seferlerini direkt ve aralıksız olarak sürdürüyor.

1996 yılında kurulan Armavia, Ermenistan hava taşımacılık ve kargo hizmetlerinde en yüksek paya sahip milli havayolu şirketi. Armavia, 1 Şubat 2008 tarihinde filosuna kattığı yeni uçaklarla; Rusya, Ortadoğu ülkeleri ve Avrupa'da toplam 32 noktaya direkt uçuyor .

Armavia kış tarifesinde...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

AzeriAvator ~ 9 yıl önce
Keske, keske Baku`ye gelseydin. Azerbaycan`in her sehrinde Karabag`da sehit dusenlerin mezarini gorsen. Baku`ye gelip, ermeniler`in katlettikleri Azerilerin mezarlarini gorsen. Hemen 20 Ocak ve Karabag` sehitligin yaninda, Turk sehitligi var. Nuri Pasha var, tarihi ac bak. Sen anlamadigin malesef tek bir nokta var-ERMENILER MUMKUN OLDUGU KADAR, HER ZAMAN TURK`UN SIRTINA BICAK SOKACAKLAR!!! Malesef, yuzune karsi diil, sirtina. Asala, Miatsum, Krunk, Dashnaksutyun-bunlar sana neyi ifade ettigini biliyor musun? Internette arastir!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flughafen ~ 9 yıl önce
Kimin komik olduğu ortada.. Fransa'nın Cezayir soykırımıymış.. Fransa bundan hiçte zararlı değil.. Ama türkiyee'nin belki yaptığı belkide yapmadığı şeyden dolayı ne durumda olduğunu herkez görüyor... Gerçekleri görmemeye çalışmamak sadece siz zavallılara mahsus birşey... Fransa değil Türkiye yalvarıyor birçok konuda birçok yere.. Ayrıcada meraklanmayın.. Türkiye'nin başındaki kişilerin neler apacağını siz zavallılar yakında göreceksinizdir....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eurovision ~ 9 yıl önce
Ülkesini Avrupa'ya ve ya gelişmiş ülkelere satıp onların istediği doğrultuda hareket ederek kimliğini, geçmişini, geleceğini unutmak senin gibi 'ileri kafalı' sayılıyorsa olsun biz geri kafalı olalım. Nazım Hikmet'in Vatan Haini şiiri benden sana gelsin. fransa'ya veya 'gelişmiş' ülkelerin ermenistan'ın tarafında olmasına gelince gerçekler ortada. Öncelikle fransa cezayir soykırımını tanısın. Kimin daha zararlı çıktığı da ortada. ermenistana git haala 70-80'lerin teknolojisini kullandıklarını görürsün. 3-5 gün rusya-gürcistan savaşı oldu, sarkisyan nerdeyse yalvarıyordu TÜRKİYE'ye bari 15 günlük de olsa aç şu sınırı diye. Yani anlayacağın Azeriaviator'un dediği gibi sen anlamazsın:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flughafen ~ 9 yıl önce
İlk başta sen evet sen yolcu nickli olan.. Bozma diye sana derler.. Bu arada son cümlende büyük harflerle yazdığında yani şairin dizelerini yazarak kendi hayatını ifade ettiğin için sağol.. Ve sen AzeriAviator bana anlamazsın diyeceğine kendine bak.. Hepinizin aklı o kadar geriki yüzyıllar çncesinden geliyor.. Neyse size ve Türkiye'ye acıyorum gerçekten.. O kadar gerisinizki... Artık dünya nın 1 numaralı ülkeleri Türkiye'ye 3. sınıf ülke muamelesi yapıyor... Avrupa birliğine girmek için çaba gösterildiği bu yıllarda başta Fransa olmak üzere bir çok ülke Ermenistan tarafında.. Neyse umarım geri kafalarınız ileriyi görür... Ama hiç sanmıyorum... Heee bu arada yolcu meraklanma ben satılmış değilim ama sen kendinin satılmış olduğun fiyata ve Türkiye'yi satacak olanların alacağı fiyata bak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000