26 Haziran 2015, Cuma 16:49:20

Arjantin'de büyük skandal

Arjantin'de erotik görüntüleriyle ünlü Vedette Victoria Xipolitakis adlı kadının Austral Havayolları'nın kokpitinden görüntüleri olay oldu.
  • beyin bedava
  • erkeğin müsveddesi heryerde belli ediyor kendini, pilot da olsa teknisyen de olsa manav da olsa farketmiyor. yaptığı işi ekmek yediği mesleği cinsel ihtiyaçları için karşılamaya çalışmak...çok ucuzcu ya ver parasını tut kadını ama ekmek teknende yapmaaaa
  • Ya bu yabancı pilotlara dusman olanları surda yazıp çizerken görünce fena bozuluyorum.arkadasım adamlar kimsenin yerini yurdunu emeğinden edipte mi gelip burda çalışmaya başlıyor?bizim de birsürü türk pilotumuz dünyanın birüsürü farklı ülkesinde görev alıyor..nedir yani bu fesatlık .. Herkes onunden yesin lutfen !
  • durm meslek hastalığı galiba,organlar sürekli yer-değişik

Arjantin'de erotik görüntüleriyle ünlü Viky Xipolitakis adlı kadının Austral Havayolları'nın kokpitinden görüntüleri olay oldu. İddiaya göre kaptan pilot ve yardımcısı uçağın inişi sırasında kadına tarif yöntemiyle uçağı indirtti. Söz konusu olayın görüntüleri internete sızınca pilotların işine son verildi.

İddiaya göre; Buenos Aires - Rosario seferini yapan Austral Havayolları'nın uçağında bulunan Viky Xipolitakis, pilotlar tarafından kokpite davet edildi. Bunun üzerine seyahatini kokpitte gerçekleştiren erotik yıldız Viky Xipolitakis, iniş sırasında da uçağı pilotlarla birlikte indirdi.

O anları kaydederek sosyal medya üzerinden paylaşan Xipolitakis, büyük heyecan duyduğu notunu da düştü.

Ülke gündemine oturan olay sonrası pilotları işten atan şirket, Viky Xipolitakis'in de 5 yıl boyunca hiç bir uçağına almayacağını ve seyahat yasağı koyduğunu duyurdu.

İşte o anlar:Arjantin'de büyük skandal

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

akıl fikir ~ 3 yıl önce
beyin bedava

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müsvette ~ 3 yıl önce
erkeğin müsveddesi heryerde belli ediyor kendini, pilot da olsa teknisyen de olsa manav da olsa farketmiyor. yaptığı işi ekmek yediği mesleği cinsel ihtiyaçları için karşılamaya çalışmak...çok ucuzcu ya ver parasını tut kadını ama ekmek teknende yapmaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yabancı pilot ~ 3 yıl önce
Ya bu yabancı pilotlara dusman olanları surda yazıp çizerken görünce fena bozuluyorum.arkadasım adamlar kimsenin yerini yurdunu emeğinden edipte mi gelip burda çalışmaya başlıyor?bizim de birsürü türk pilotumuz dünyanın birüsürü farklı ülkesinde görev alıyor..nedir yani bu fesatlık .. Herkes onunden yesin lutfen !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aynı ~ 3 yıl önce
durm meslek hastalığı galiba,organlar sürekli yer-değişik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000