06 Ağustos 2014, Çarşamba 08:15:46

ARIZALANAN UÇAĞA YOLCU EL ATTI!

İzlandalı bir vatandaş bindiği arızalı uçağa el atarak aralarında ailesinin de bulunduğu 180 yolcuyu bir gece otelde kalmaktan kurtardı.
  • O iyi
  • Konu dışı biraz ama siteye daha iyi bi yorum sistemi kurun, lütfen! Millet birbirine yanıt verirken android, iphne diye hitap ediyor ister istemez. Kurun bi disqus, intense debate. Hem yorumlara yanıt gelince haberdar olur biz de tartışmalara katılırız.
  • Çay bahçelerinden Menzil harika bir yer.
  • Android 12:36 Atma Ziyaaaaam benim.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan android kullanıcısı kardeşim, bi açıp oku bakalım SHT 145 EK-1 TABLO-6 IR-145.A.30. Sana kolaylık olsun sayfa 18 madde:5. Hemde Türkçe.

Uçak Teknisyeni olan David Aron Gudnason, kendisinin de içinde bulunduğu ve teknik nedenlerden dolayı kalkamayan yolcu uçağını tamir etti.

İzlandalı "Visir" gazetesine göre iki haftalık İspanya tatilinden Reykjavik'e dönmek için Almeira havalimanında uçağını bekleyen Gudnason, uçağın arızalı olduğuna, teknik servisin ise ertesi günü müdahale edeceğine dair anonsun üzerine ilginç bir karar verdi. Geceyi otelde geçirmek istemeyen aile babası Gudnason, personele uçağı tamir edebileceğini bildirdi. Ardından Gudnason uçaktaki arızayı telefon ile bağlandığı Stockholm'deki baş teknisyenin yarıdımı ile 30 dakika içerisinde tamir etti. Gerekli testler yapıldıktan sonra yolculara uçağın Gudnason sayesinde uçuşa kalkabileceği bildirildi. Bunun üzerine büyük bir alkış koptu ve uçak sadece bir kaç saatlik gecikme ile menziline ulaştı. (Hürriyet)

ARIZALANAN UÇAĞA YOLCU EL ATTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
O iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekrem ~ 4 yıl önce
Konu dışı biraz ama siteye daha iyi bi yorum sistemi kurun, lütfen! Millet birbirine yanıt verirken android, iphne diye hitap ediyor ister istemez. Kurun bi disqus, intense debate. Hem yorumlara yanıt gelince haberdar olur biz de tartışmalara katılırız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Çay bahçelerinden Menzil harika bir yer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Android 12:36 Atma Ziyaaaaam benim.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan android kullanıcısı kardeşim, bi açıp oku bakalım SHT 145 EK-1 TABLO-6 IR-145.A.30. Sana kolaylık olsun sayfa 18 madde:5. Hemde Türkçe.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000