15 Temmuz 2017, Cumartesi 16:28:03

ARFF memurlarından darbecilere karşı mesaj!

Geçtiğimiz yıl FETÖ militanları tarafından gerçekleştirilen hain kalkışmanın 1. yıld önümünde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinliklerine havalimanlarında görevli ARFF ekipleri de katıldı.
  • Türkiyenin birçok havalimanından resim gönderen ARFF cileri kutluyorum.
  • resimler kayseri erkilet'ten mi?
  • Havalimanı Kurtarma ve Yangın Görevlileri arkadaşlarımızı bu davranışlarından dolayı kutluyorum. Yaptıkları görevlerde Başarılar diliyorum.
  • Tebrikler bu ülkenin vatansever ARFF'cilerine

Geçtiğimiz yıl FETÖ militanları tarafından gerçekleştirilen hain kalkışmanın 1. yıldönümünde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinliklerine havalimanlarında görevli ARFF ekipleri de katıldı.

15 Temmuz 2016 tarihinde hain FETÖ militanları tarafından gerçekleştirilen kalkışma sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın çağrısıyla meydanlara ve havalimanlarına çıkan halk tarafından bastırılan olaylarda 62 polis, 6 asker, 180 sivil şehit olmuştu. Yaşanan olaylar sırasında özellikle Atatürk Havalimanı'nda beklenmedik bir dirençle karşılaşan hainlere karşı büyük darbe vurulmuştu.

Yaşanan hain olayın yıldönümünde tüm havalimanlarındaki ARFF ekipleri de darbeye karşı olduklarını belirterek "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anısına bir araya gelerek fotoğraf çektirdi. Darbelere ve darbeci zihniyete karşı olduklarını belirten ARFF memurları bir daha benzer bir olay yaşanmaması için birlik beraberlik mesajı verdi.

ARFF memurlarından darbecilere karşı mesaj!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Dhmi memur ~ 11 ay önce
Türkiyenin birçok havalimanından resim gönderen ARFF cileri kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kayseri ~ 11 ay önce
resimler kayseri erkilet'ten mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATC ~ 11 ay önce
Havalimanı Kurtarma ve Yangın Görevlileri arkadaşlarımızı bu davranışlarından dolayı kutluyorum. Yaptıkları görevlerde Başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trabzon ARFF ~ 11 ay önce
Tebrikler bu ülkenin vatansever ARFF'cilerine

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000