31 Aralık 2015, Perşembe 09:57:16

ARFF Memurları kampanya başlattı

Havalimanları ve uçaklarda yaşanan yangın ve acil durumlara müdahale etmekle görevli ARFF memurları sosyal medya üzerinden bir kampanya başlattı.
  • ARFF BOŞYERE ÇABALAMAYINIZ...TEKNİKER OLMA İHTİMALİNİZ YOK...SENDİKALAR SİZİ KANDIRIYOR..BİRAZ mevzuat okusanız boşyere gaza gelmezdiniz..Havacılık tazminatı alacağınızdan yok iş riski tazminatı peşine koşun...Boşyere havanda su dövüyorusnuz ..Siz halen 2 yıllık okullardan gelirken kızdığınız seyrüsefer personeli 4 yıllık+İngilizce ile mesleğe alınıyor..HAVALİMANINDA VARMISNIZ YOKMUSUNUZ ONA BAKIN
  • bende elektrik teknisyeniyim keşke 200 tl fazla alacağıma itfaiyeci olsam teknisyen yazın sıcağı kışın soğuğunda ırgat gibi çalışır sesi çıkmaz teknik eğitim bitirir maşına 1 tl etkilemez.itfaiyenin keyfi yerinde değişelim deseler anında değişirim.şu kurumda en çok çalışıp en az maaşı alan 2 birim var birisi aproncular 2.si teknisyenler enrotçu teknisyenler hariç tabi.ha bu arada sizi tekniker yapsalar belediyedekilerede emsal olup onlarda tekniker kadrosuna geçer bu da aylık adam başı 700 800 tl maaş artışı demektir devlet personel zaten yılda 3 5 tekniker kadrosu verirken bu kadar kadroyu hayatta vermez malum sendikanın üye toplamak için bir parmak bal çalmasından başka bişey değil.
  • sendikalar çalışanın eşit,adil,iş barışı ve iş huzuru içerisinde çalışması için çaba sarfetmiyor.koltuk peşinde koşuyor %99 u.bunlar tribünlere oynamaktır. kendine güveniyorsa kapalı kapılar ardında da aynı şeyleri söylesin malumsen.nasıl ki bir gecede elektronik ve havalimanı baş md yardımcıları 1.gruba alındı.? adaletsizliğin giderilmesi için toplu sözleşmenin ardından geçecek 4 ay da yeter de artar.ama sonuç? yeter artık kandırmayın insanları.hala yalanlara inanan var mı?
  • tabelasında sendika yazıp sendikadan başka herşeye benzeyen bu yapılara güvenmiyorum

Havalimanları ve uçaklarda yaşanan yangın ve acil durumlara müdahale etmekle görevli ARFF memurları sosyal medya üzerinden bir kampanya başlattı.

Bu kampanya ile yaptıkları işin hem müdahale şekli hem de kullandıkları araçlar dikkate alındığında teknik bir iş olduğunu ifade eden ARFF memurları, meslek ünvanının ARFF Teknikeri olarak sayılması gerektiğini ifade ettiler.

Twitter gündeminde de ilk sırada yer alan bu konuya çeşitli destek mesajları yağdı. ARFF Teknikeri ünvanı için mücadele etmeye devam edeceklerinin altını çizen ARFF memurlarına Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Şerafettin Deniz de destek verdi.

İşte Can Cankesen ve Şerafettin Deniz'in destek mesajları:ARFF Memurları kampanya başlattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (205)

ABARTI ARFF ~ 2 yıl önce
ARFF BOŞYERE ÇABALAMAYINIZ...TEKNİKER OLMA İHTİMALİNİZ YOK...SENDİKALAR SİZİ KANDIRIYOR..BİRAZ mevzuat okusanız boşyere gaza gelmezdiniz..Havacılık tazminatı alacağınızdan yok iş riski tazminatı peşine koşun...Boşyere havanda su dövüyorusnuz ..Siz halen 2 yıllık okullardan gelirken kızdığınız seyrüsefer personeli 4 yıllık+İngilizce ile mesleğe alınıyor..HAVALİMANINDA VARMISNIZ YOKMUSUNUZ ONA BAKIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şuayip ~ 2 yıl önce
bende elektrik teknisyeniyim keşke 200 tl fazla alacağıma itfaiyeci olsam teknisyen yazın sıcağı kışın soğuğunda ırgat gibi çalışır sesi çıkmaz teknik eğitim bitirir maşına 1 tl etkilemez.itfaiyenin keyfi yerinde değişelim deseler anında değişirim.şu kurumda en çok çalışıp en az maaşı alan 2 birim var birisi aproncular 2.si teknisyenler enrotçu teknisyenler hariç tabi.ha bu arada sizi tekniker yapsalar belediyedekilerede emsal olup onlarda tekniker kadrosuna geçer bu da aylık adam başı 700 800 tl maaş artışı demektir devlet personel zaten yılda 3 5 tekniker kadrosu verirken bu kadar kadroyu hayatta vermez malum sendikanın üye toplamak için bir parmak bal çalmasından başka bişey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendikaya ~ 2 yıl önce
sendikalar çalışanın eşit,adil,iş barışı ve iş huzuru içerisinde çalışması için çaba sarfetmiyor.koltuk peşinde koşuyor %99 u.bunlar tribünlere oynamaktır. kendine güveniyorsa kapalı kapılar ardında da aynı şeyleri söylesin malumsen.nasıl ki bir gecede elektronik ve havalimanı baş md yardımcıları 1.gruba alındı.? adaletsizliğin giderilmesi için toplu sözleşmenin ardından geçecek 4 ay da yeter de artar.ama sonuç? yeter artık kandırmayın insanları.hala yalanlara inanan var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendika ~ 2 yıl önce
tabelasında sendika yazıp sendikadan başka herşeye benzeyen bu yapılara güvenmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000