08 Haziran 2017, Perşembe 10:47:31

'Arda Turan kokpite girmek istedi'

Arda Turan, iddiaya göre Bilal Meşe'ye saldırmadan önce pilotlarla da gerilim yaşadı.
  • ısımlı yorumcunun yaptıgı yorum Turkıyenın ozetıdır. Fatih Terim Arda gibi egolu ınsanlar yurtdısında bu yuzden barınamıyor. Pirlo cıkıp Terim hakkında 'ne ıdugu belırsız sacma sapan futboldan haberı olmayan bırısı' dıyebılıyor. Tr de soylesen evıne mafya gonderırler. Ama burası turkıye orası ise iş ahlakı olan avrupa.
  • Bir zirvede olan sensin birde arda denen nesne senin gibi cahiller saksaklar onlari simartip bu hale geliyorlar,bir ilimi yapmis milletin hizmetine sunmus kim o fazla konusma gelirim oraya. Haaaaa,
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Hocası da, kendisi de kişilik bozukluğu yaşıyor. Narsistic Personality Disorder. Fazla kale almamak gerek bunları. Kale aldıkça kendilerini daha önemli hissederler.
Arda Turan, iddiaya göre Bilal Meşe'ye saldırmadan önce pilotlarla da gerilim yaşadı.

Arda Turan’ın Makedonya maçı sonrası Milli Takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmadan önce başka bir skandala imza attığı ortaya çıktı. Ay-Yıldızlı kafilenin, Türk Hava Yolları’nın özel seferiyle Üsküp’ten İtalya’nın Trieste kentine hareketi öncesi Arda ile pilotlar arasında gerilim yaşandığı öğrenildi. Uçağa binerken kokpite girmek isteyen Turan, pilotların olumsuz cevabı karşısında büyük bir şok yaşadı. Israrlı tutumunu sürdüren Arda’nın pilot kabinine girmek için THY Genel Müdürü Bilal Ekşi’yi arayarak ricada bulunduğu ancak uçuş ekibinin bu isteği yerine getiremeyeceğini yıldız oyuncuya söylediği bildirildi.

Daha önce Milli Takım’ın Lüksemburg’la oynadığı maçın ardından kokpite girerek anons yapan Arda yüzünden yüklü miktarda para cezasına çarptırılan pilotlara verilen kesin talimat sonrası, kabine kimsenin alınmadığı yıldız oyuncuya söylendi. Bu gelişme üzerine sinirli bir şekilde koltuğuna ilerleyen Arda’nın, Bilal Meşe’yi gördüğü anda ağıza alınmayacak küfürlerle deneyimli gazeteciye saldırdığı belirtildi. (Sami Gürel / Cumhuriyet)
'Arda Turan kokpite girmek istedi'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (84)

gercekler ~ 1 yıl önce
ısımlı yorumcunun yaptıgı yorum Turkıyenın ozetıdır. Fatih Terim Arda gibi egolu ınsanlar yurtdısında bu yuzden barınamıyor. Pirlo cıkıp Terim hakkında 'ne ıdugu belırsız sacma sapan futboldan haberı olmayan bırısı' dıyebılıyor. Tr de soylesen evıne mafya gonderırler. Ama burası turkıye orası ise iş ahlakı olan avrupa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zirveci seni ~ 1 yıl önce
Bir zirvede olan sensin birde arda denen nesne senin gibi cahiller saksaklar onlari simartip bu hale geliyorlar,bir ilimi yapmis milletin hizmetine sunmus kim o fazla konusma gelirim oraya. Haaaaa,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kendini Bitiren (M)adam!! ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Narsist bunlar ~ 1 yıl önce
Hocası da, kendisi de kişilik bozukluğu yaşıyor. Narsistic Personality Disorder. Fazla kale almamak gerek bunları. Kale aldıkça kendilerini daha önemli hissederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000