01 Eylül 2015, Salı 08:45:46

'Araplar 3. havalimanına gelecek'

Türk Arap İlişkileri Uzmanı, IBM Başkan Yardımcısı Gazi Mısırlı, Arap sermayesinin 3'üncü Havalimanı etrafında kümeleneceğini söyledi.
  • arap sermayesi ve turistlerini 3.havalimanı etrafına konuşlandıracaklarsa, ben varım! Değilse, havalimanında medeniyet testi yapılarak ülkeye giriş yapmaları sağlansın.
  • Şair burda rant tamam diyor. . Çökeceğiz orman arazilerine diyor. Hani etrafı korunacaktı falan diyor. Bir de biz milletin... diyor.
  • Ne zaman devlette ki ust duzey burokratlar bir calisma yapsa imzalanmadan once bu Calik davet edilir araci olunur, uzerine anlasma imzalanir. ATV sizin bildiginiz birde sizin bilmediginiz enerji de ki aracilik avantalarini anlatsam
  • Yine Elbiseli adamlar. Mesguluz 400 yıl sonra gelin?

Türk Arap İlişkileri Uzmanı, Uluslararası İş Forumu (IBM) Başkan Yardımcısı Gazi Mısırlı, Arap sermayesinin 3'üncü Havalimanı etrafında kümeleneceğini söyledi.

Beyoğlu Belediyesi, Türk-Arap Ekonomik ve Stratejik İşbirliği Derneği (TASCA) ve Çalık Holding ev sahipliğinde düzenlenen Türk-Arap Gayrimenkul Yatırım Forumu'nda konuşan Mısırlı, Türkiye'de yatırım yapmanın hâlâ cazip olduğunu, ülkenin Arap yatırımcıların radarındaki yerini koruduğunu belirtti. Mısırlı, "Toplam 90 milyon metrekarelik alana yapılacak dev bir havalimanından söz ediyoruz. Arap yatırımcıların burada kümelenmesi muhtemel" diye konuştu. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ise Tarlabaşı'nın dünya kültürlerinin merkezi olacağını belirterek, "En güzel dönüşüm Tarlabaşı projesiyle ortaya çıktı" dedi. Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin de "Son dönemde izlenen dış politika sayesinde Türkiye Araplar'a Araplar da Türkiye'ye yüzünü döndü" değerlendirmesinde bulundu. 

'Araplar 3. havalimanına gelecek'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

navunda ~ 3 yıl önce
arap sermayesi ve turistlerini 3.havalimanı etrafına konuşlandıracaklarsa, ben varım! Değilse, havalimanında medeniyet testi yapılarak ülkeye giriş yapmaları sağlansın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 3 yıl önce
Şair burda rant tamam diyor. . Çökeceğiz orman arazilerine diyor. Hani etrafı korunacaktı falan diyor. Bir de biz milletin... diyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Calik ~ 3 yıl önce
Ne zaman devlette ki ust duzey burokratlar bir calisma yapsa imzalanmadan once bu Calik davet edilir araci olunur, uzerine anlasma imzalanir. ATV sizin bildiginiz birde sizin bilmediginiz enerji de ki aracilik avantalarini anlatsam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Yine Elbiseli adamlar. Mesguluz 400 yıl sonra gelin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000