11 Eylül 2012, Salı 08:37:22

ARAP HAVAYOLLARI TÜRKİYE’DEN HOSTES ALACAK

Suudi Arabistan Havayolları, Türkiye’den kabin memuru alacak. Adaylarda hangi koşullar aranacak, başvurular nasıl yapılacak?
  • olum varya o sacma salak yorum yazanlar siz vary ahakkaten şeymıssınız...
  • merhab arkdaslar base riyad olarak ucus hosteslıgıne arandım benımde var tereddutlerım base ucretı 4500 sar olarak soylendı tabıkı ustu olucaktır bunun daha once emırates aılınes gırdım ve elendım bıanda..rıyad cıdde ıyıdır ama turk olrak bıze korkulur bıyer olarak gorunuyor bende ızmırlıyım ama gırıcem sınava kfamda karar veremesemde yabancı havayolu tecrubemız olsun dıyorum malum ısı bırakında yasımız ılerleyınce :) turkyden ıs bulurmyuz o korkutyor benı :)
  • Merak edenler icin suan calisanlar ortalama 10,000 riyal kazanabiliyor.arica kadin icin yasaklar disindaki colds guvendesiniz bu ulkede.
  • Saçma sapan yorum yapmayın ben sivil havacılık mezunuyum ve gururla başvurumu yaptım ve muhtemelen de kabul edildim umarımda hayırlısı olur. İş her yerde iştir yeter ki sevmek önemli.. Her yerde şartlar bir nebze kötüdür ve herşey kişiye bağlıdır arkadaşım kız isterse tacize de uğrar saygıya da ;)

Orta Doğu’nun en büyük havayolları şirketlerinden Suudi Arabistan Havayolları, kadrosuna katmayı planladığı yeni uçuş ekibinin bir bölümünü Türkiye’den alacak.

Değişik kültürler ve insanlar tanımak isteyen, hizmet ve müşteri odaklı, genç ve istekli uçuş hostesleri, merkezi Cidde, Suudi Arabistan’da bulunan Suudi Arabistan Havayolları’nın iç ve dış uçuşlarında görev alacaklar.

Uçuş hostesleri, en az lise mezunu, iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, 22-30 yaş aralığında, boyları 1.65m ile 1.80m arası olan, sosyal, kültürel ve coğrafi konulara meraklı ve güncel konuları takip eden adaylar arasından seçilecek.

Optimum Danışmanlık tarafından gerçekleştirecek olan alımlarda, aranan kriterlere uygun adaylar önce İngilizce Dil Bilgisi Testi’nden geçirilip daha sonra mülakata alınacaklar. Mülakat süreçlerinden başarı ile geçen adaylar Sivil Havacılık Kurumu’nun yetkilendirdiği bir sağlık kurumunda sağlık kontrolünden geçecekler. Bu adaylar içerisinden uçuşa elverişli olan adaylara iş teklifi yapılacak.

Uçuş hosteslerinin seçme süreci 23 Eylül – 19 Ekim tarihleri arasında tamamlanacak.

ARAP HAVAYOLLARI TÜRKİYE’DEN HOSTES ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

hakkaten şeyler.. ~ 3 yıl önce
olum varya o sacma salak yorum yazanlar siz vary ahakkaten şeymıssınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehtap ~ 4 yıl önce
merhab arkdaslar base riyad olarak ucus hosteslıgıne arandım benımde var tereddutlerım base ucretı 4500 sar olarak soylendı tabıkı ustu olucaktır bunun daha once emırates aılınes gırdım ve elendım bıanda..rıyad cıdde ıyıdır ama turk olrak bıze korkulur bıyer olarak gorunuyor bende ızmırlıyım ama gırıcem sınava kfamda karar veremesemde yabancı havayolu tecrubemız olsun dıyorum malum ısı bırakında yasımız ılerleyınce :) turkyden ıs bulurmyuz o korkutyor benı :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Exhost ~ 4 yıl önce
Merak edenler icin suan calisanlar ortalama 10,000 riyal kazanabiliyor.arica kadin icin yasaklar disindaki colds guvendesiniz bu ulkede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gzm33 ~ 4 yıl önce
Saçma sapan yorum yapmayın ben sivil havacılık mezunuyum ve gururla başvurumu yaptım ve muhtemelen de kabul edildim umarımda hayırlısı olur. İş her yerde iştir yeter ki sevmek önemli.. Her yerde şartlar bir nebze kötüdür ve herşey kişiye bağlıdır arkadaşım kız isterse tacize de uğrar saygıya da ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000